خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (2 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

6 عادت افراد موفق و مشهور
6 عادت افراد موفق و مشهور

6 عادت شبانگاهی افراد موفق و مشهور
بسیاری از ما این عبارت را بارها شنیده‌ایم “سحرخیز باش تا کامروا باشی.” این ضرب المثل ممکن است درست باشد، اما حقیقت این است که افراد موفق برای صبح و شب خود عادت‌هایی دارند که هر دو چارچوب زمانی آنها را پربازده‌تر می‌کند. غروب، زمانی برای استراحت است و حداکثر استفاده از این زمان می‌تواند معجزه کند.

در ادامه لیستی از عادات شبانگاهی افراد بسیار موفق به شما ارائه شده است که بکارگیری آنها باعث می شود تا هیچ‌گاه از قافله عقب نمانید.

افزودن این عادت‌ها به زندگی روزانه‌تان به شما قدرت و بینش می‌دهد تا بتوانید تفاوتی واقعی در زندگی خود ایجاد کنید.
۱- آمادگی رییس جمهور، باراک اوباما، برای روز بعد
چه این ویژگی ذاتی و چه اقتضای شغل او باشد، باراک اوباما چند ساعتی را در شب صرف تجزیه و تحلیل برنامه‌ها و کارهای صبح روز بعد می‌کند. او تصوری کلی از امور روز بعد را برای خود ترسیم می‌کند، در نتیجه می‌تواند تا حد امکان برای اتخاذ تصمیماتِ آگاهانه‌تر و هوشمندانه‌تر آماده باشد. اگر می‌دانید فردا روز شلوغی در پیش دارید روز قبل برای آن برنامه‌ریزی کنید و سناریوهای کسب موفقیت در امور خود را تصویرسازی کنید.
۲- زمان آزاد طراح مد، وِرا ونگ
بعد از چک کردن ایمیل‌های خود، وِرا ونگ بخشی از شب خود را به تفکر آزاد درباره‌ی طراحی اختصاص می‌دهد. این موضوع به وی کمک می کند تا فرصت طلایی “آها! یافتم!” را که بسیاری از افراد خلاق به دنبال آن هستند، به دست آورد. در پایان روز، به خود فرصت استراحت کردن دهید. ممکن است به طور طبیعی به کار فکر کنید اما تا زمان ظهور جرقه‌های مهم، آن را عملی نکنید.
۳- عادت پیاده‌روی مدیر عامل Buffer، جوئل گسکویین
مدیر عامل شرکت بافر، جوئل گسکویین هر شب، بدون استثنا ۲۰ دقیقه پیاده‌روی می‌کند. این کار موجب آمادگی ذهن و بدن او برای خوابیدن می‌شود. او از این کار برای رسیدن به “حالت خستگی” استفاده می‌کند. بنابراین به راهی فکر کنید که ذهن شما را به حالت استراحت نزدیک کند. بسیاری از متفکران بزرگ از پیاده‌روی به عنوان یک ابزار استفاده کرده‌اند. این عادت را به راحتی می توان در برنامه‌‌های روزانه گنجاند.
۴- عادت مطالعه‌ی بیل گیتس، مدیر ارشد میکروسافت
بیل گیتس هر شب قبل از خواب، یک ساعت از زمان خود را به مطالعه می‌پردازد. این کار به او کمک می‌کند که میزان استرس خود را کم کرده و عملکرد فکری خود را بالا ببرد، تمام این مدت او در حال خلق دانش جدیدی است که ابداعات آینده‌اش از آنها سرچشمه می‌گیرد. هر شب قبل از خواب، زمانی را به مطالعه اختصاص دهید. انگیزش و تحریک ذهن می‌تواند شما را یک گام به سوی یک طلوع بزرگ نزدیکتر کند.
۵- آریانا هافینگتون موبایل خود را خاموش می‌کند.
بسیاری از افراد پر کار خاموش کردن موبایل در شب برایشان بسیار مشکل است اما افرادی که این کار را می‌کنند از این پروسه دفاع می‌کنند. پس از آنکه هافینگتون در یک مراسم، از خستگی زیاد از حال رفت، از مدافعان خاموش کردن تلفن هنگام خواب شد. افراد دیگری همچون شریل سَندبرگ، مدیر امور اجرایی فیس‌بوک، با این عادت هافینگتون موافق هستند. اغلب گفته می‌شود که روشنایی چراغ موبایل مغز انسان را به اشتباه می‌اندازد، یعنی مغز فکر می‌کند که بیدار است، پس موبایل خود را خاموش کنید مگر اینکه مایل باشید تمام شب بیدار بمانید.
۶- گفتگوی خانوادگی الکس بلومبرگ، گوینده رادیو
الکس بلومبرگ، در یکی از اپیزودهای پادکست جدید و موفق خود با نام “استارتاپ”، درباره‌ی اشتیاق خود برای سپری کردن بخش قابل توجهی از زمانش با همسر جوان خود ناسنین صحبت می کند. کل این مجموعه حاوی بینش‌ها و کارهایی است که منجر به شروع یک کسب‌و‌کار می‌شود. درعین حال که بلومبرگ خواهان موفقیت در کسب‌وکار خویش است، در مورد تاثیر فعالیتش بر خانواده و همسرش نیز صحبت هایی به میان می‌آورد. اطمینان حاصل کنید که ایده‌های کاری شما با نظرات خانواده‌تان هماهنگی داشته باشد، اینگونه شما آسوده‌تر خواهید بود.

منبع: http://ponisha.ir/blog/author/admin

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید