خانه    نقشه سایت    تلفن 021-26701198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (2 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

این نگرش شما است که می‌تواند شما را به جلو ببرد.محصول شما می‌تواند خریداری شود.ممکن است محصول کاملی نباشد، اما چیزی شبیه آن است. نگرش فوق‌العاده، نمی‌تواند خریداری شود. قیمت می‌تواند مغلوب شود، اما نگرش عالی، قیمتی ندارد.

 

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از دریک آنلاین، اگر من فریاد بزنم و فرد دیگری را تهدید کنم، شما چه انتظاری از من دارید؟ یا از من فرار می‌کنید یا با من مبارزه می‌کنید؟ اما اگر مثبت‌اندیش و مطلوب باشم، دیری نمی‌پاید که منفی‌نگری‌های دیگری را در خود ذوب می‌کنم. این بدان دلیل است که نگرش مثبت، مسری است. توانایی مثبت ماندن به رغم منفی‌نگری به عضلات ذهنی نیاز دارد. «عالیه»، «فوق‌العاده است»، «حرف نداره»، «عاشقشم»، «مشکلی نیست»، «من خوشحالم»، اینها عباراتی است که برای بهترین بودن در هر کاری، از جمله فروش و زندگی بدان نیاز دارید.

در اینجا به سه نکته برای داشتن نگرشی فوق‌العاده اشاره خواهیم کرد:

۱- نگرش عالی ارزشمندتر از محصولی خوب است.

مردم برای تجربۀ عالی، مثبت و دلپذیر بیشتر از محصول عالی، هزینه می‌کنند. کسی را به من نشان دهید که نمی‌خواهد احساس خوب داشته باشد و من به شما فردی را نشان خواهم داد که حتی نمی‌خواهد برای فروش نگران باشد. مردم خواهان احساس خوب هستند. همیشه بازاری برای محصولاتی که به افراد احساس خوب می‌دهند وجود دارد. فردی که می‌تواند به فرد دیگر احساس خوب بدهد پس حتماً می‌تواند هر چیزی را نیز بفروشد. فردی که می‌تواند محصولی خوب را با نگرشی مثبت همراه کند، دیگر مانعی بر سر راه نخواهد داشت.

نگرش مثبت مهمتر از محصولی است که می‌فروشید. مردم هزینه کمی صرف ضروریات زندگی نموده و بیشتر به سرگرمی می‌پردازند. اما چرا؟ آنها به دنبال احساسی خوب هستند. دلیل موفقیت جیمی فالون نسبت به تمام معلمان مدرسه در لس‌آنجلس چه بود؟ او به افراد احساس خوب می‌داد. مردم می‌خواهند سرگرم باشند. برای خریدار، چشم‌انداز شما یعنی «نه» گفتن به محصول آسان است، اما «نه» گفتن به جنبۀ مثبت یک فرد دیگر دشوار است. هنگامی که چیزی احساس خوبی به ما می‌دهد، بیشتر خواهان آن هستیم. در این هنگام، پول نیز از جیب من جریان خواهد داشت.

لذت آنی از چیزهایی مانند غذا، مخدرها، الکل و قمار همیشه فروختنی است زیرا مردم بابت احساس خوب لحظه‌ای برای آن هزینه می‌کنند. افراد برای چیزهایی که به آنها احساس خوب می‌دهد پیش از خرید چیزهایی که نیازهای آنها را مرتفع می‌سازند هزینه خواهند کرد. این امر توضیحی برای سطوح بدهی و دلیل اینکه افراد نسبت به آموزش و سرگرمی، بیشتر برای سرگرمی هزینه می‌کنند خواهد بود. آیا می‌دانید ملاقات با فردی مثبت‌نگر و راه حل‌گرا چقدر لذت‌بخش است؟ کسی که می‌خندد، می‌خنداند و بیش از حد سخت‌گیر نیست؟ این افراد باعث طراوت شما می‌شوند. شما باید محصول خود را بشناسید و اقدامی مهم انجام دهید، اما اگر این اقدام مهم شما با نگرشی بد همراه باشد، تمام آنچه که به دست می‌آورید، بازاری ویرانه است. همیشه مثبت باشید تا برنده شوید. نگرش سرآمد همه چیز است.

 

۲- با افراد مانند میلیونرها رفتار کنید.

آیا دوست دارید میلیونر باشید؟ همه چیز به نگرش بستگی دارد. لازم است که با مشتریان خود به مثابۀ میلیونرها برخورد کنید. با آنها به گونه‌ای رفتار کنید که پول دارند و دارند پول نداشته‌شان را خرج می‌کنند. آنکه تصمیم‌گیرنده است یا نیست، از ۱۵ ساله تا ۵۰ ساله، با هر دو به مثابۀ میلیونر رفتار کنید.

افراد مطابق رفتاری که با آنها می‌شود عمل می‌کنند. تصور کنید مشتری دارید که ورشکسته شده یا اینکه از کاری اخراج شده و توانایی تامین مالی ندارد. چگونه با او رفتار می‌کنید؟ با او به مانند یک میلیونر رفتار کنید. او فقط از اسب افتاده، ولی از اصل نیفتاده است. اگر آنها اکنون آهی در بساط ندارند، وقتی که دوباره رو به راه شدند حتماً بابت خرید محصول شما هزینه خواهند کرد.

۳- شما محصول محیط اطراف خود هستید.

شما محصول محیط اطراف خود هستید. این روند مشتمل بر افراد، عقاید، تلویزیون، مجلات، دوستان، فیلم ها، سرگرمی ها، علایق و خانواده است. همه آنچه که با آن سر و کار دارید متاثر از محیط اطراف است. شرایط ذهنی شما بر شما تاثیر خواهد گذاشت. رسانه‌ها به شما تفکری در مورد چیزهایی که اصلاً در مورد آن فکر نمی‌کردید می‌دهد. شما باید از نگرش خود حمایت کنید. گام‌های پیشگیرانه ای در برابر چیزهایی که شما را مایوس می‌کنند بردارید. نگرش‌ها، خوبی‌ها و بدی‌ها مسری هستند. باید یاد بگیرید که چگونه نگرش خود را کنترل کنید، نگرش‌های مثبت را حفظ کنید و نگرش دیگران را تغییر دهید!

در اینجا نکاتی برای برخورداری از نگرشی عالی و هدایت زندگی به سوی کمال آمده است:

    اجتناب از روزنامه‌ها، تلویزیون و رادیو

    اجتناب از افرادی که می‌گویند «نمی‌توانم»

    برابر بودن همگان در زندگی شما

    اجتناب از مواد مخدر و الکل

    دوری از بیمارستان و پزشکان

    صحبت منفی ممنوع.

    رژیم غذایی منفی‌نگری را در پیش بگیرید.

اگر نمی‌دانید که چه می‌خواهید یا چه کاری باید انجام دهید، احتمالاً نگرش شما دچار مشکل شده است. اگر بخواهید می‌توانید به نگرشی بهتر، لبخندی پررنگ‌تر، شادی بادوام‌تر و پاسخ مثبتی همیشگی‌تر دست یابید. افکار شما همان اعمال شما هستند و اعمال شما هستند که کنترل زندگی‌تان را در دست دارنداقتصاد آنلاین

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
گالری تصاویر

با ما در ارتباط باشید