خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (2 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کتاب جهانی شدن (بخت با شجاعان یار است( نوشته لستر تارو و ترجمه مهندس عزیز کیاوند است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 111
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لستر تارو نویسنده کتاب ثروت آفرینان؛ استاد نام آور در دانشگاه ام.آی.تی آمریکا و یکی از برجسته ترین کارشناسان و تحلیلگران اقتصاد سیاسی، اجتماعی و جهانی است که اقتصاد امروزی جهان و تحولات آن را زیر نظر دارد. وی در این کتاب ضمن تحلیل پدیده ها، پیامدهای مختلف آنها را می سنجد و هر کجا که لازم باشد، هشدار می دهد. تارو شرح می دهد که مبنای ثروت آفرینی در اقتصاد امروز، دانش و تخصص است و کارآفرینان از دانش و اطلاعات ثروت می آفرینند. او هشدار می دهد که کشوری که زیر سلطه ترسوها باشد ثروتمند نمی شود و کشوری ثروتمند می شود که راه را بر شکوفایی نواندیشان خودبگشاید.

نظرات (0) کلیک ها: 147
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (3 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کتاب دیوانگان ثروت ساز نوشته دارن هاردی است.

دورانی که در آن از عصر انبوه سازی صنعتی خبری نیست و وعده ای داده نشده که برای اشخاص ،امنیت شغلی و به تبع آن امنیت زندگی فراهم آورد؛ به نوعی بازگشته ایم به یک قرن قبل. جایی که در آن چندان از استخدام های انبوه و جامعه ی حقوق بگیر خبری نبود و همچنین نه از کار بدون ریسک با حقوق سرماه.مسئولیت زندگی به معنای واقعی و عیان بر دوش خودمان بود و این ماییم که باید گلیم زندگی مان را آب بیرون بکشیم.

باید نه مثل پدران که مثل پدربزرگان مان و ای بسا پدران پدربزرگان مان زندگی کنیم که در آن هر فرد،خودش یک کارفرما و کار آفرین بود و امنیت زندگی خود و خانواده اش را برعهده داشت.

دارن هاردی نویسنده ی کتاب اثرمرکب این بار در کتاب “دیوانگان ثروت ساز” فنون زندگی در دوران جدید را با هوشمندی و در قالب مسیر پرپیچ و خم کارآفرینی و داستان های واقعی و جذاب آن به ما نمایانده است.

چه کارآفرین باشید چه کارمند کتاب هاردی، کتاب راهنمای شما در زندگی حرفه ای ست. شما مسافر این دوران هستید و این کتاب هم فنون یک زندگی سرشارو موفق را درهمین دوران به شما نشان می دهد.

نظرات (0) کلیک ها: 125
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (2 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

5 دشمن کار تیمی نوشته پاتریک لنچیونی است. او می گوید نشانه های مدیریت ضعیف تیمی را این گونه بیان می کند:

پاپوش دوزی و دو بهم زنی بین مدیران رواج می یابد،در تیم مدیریت، احساس رفاقت و یگانگی وجود ندارد یا بسیار کم رنگ است، از تعهد و تقید خبری نیست، برای هر کاری باید چند بار حرف بزنند ولی بازهم کارها درست و به موقع انجام نمی شود.  

مدیر تیم باید با تیم سازی و کار با تیم آشنا بوده و اینگونه کار کردن را دوست داشته باشد.در ابتدای کار با یک تیم به عنوان مدیر نباید عجولانه رفتار کرد بلکه باید تا مدتی وقت خود را با گفتگو با تک تک اعضاء که مستقیم با مدیر کار می کنند و دقت در امور و شرکت در جلسات و بیشتر شنونده بودن بگذراند.

برای این که بتوان یک تیم را خوب مدیریت نمود الزامی نیست که مدیر تیم در زمینه تخصصی تیم دارای تبحر زیادی باشد، بلکه باید بیشتر به مهارت های تیم داری و ایجاد انگیزش و به موقع و درست عمل کردن در تیم بپردازد.

نظرات (1) کلیک ها: 162

زیر مجموعه ها

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید

نماد اعتماد