خانه    نقشه سایت    تلفن 021-26701198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با اشاره به این که بخشی از وظایف این نهاد ایجاد فرصت های اشتغالزایی برای مددجویان تحت پوشش است، گفت: در این زمینه تا پایان سال جاری بیش از 200 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد می شود.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از ایرنا، میرهاشم موسوی چهارشنبه شب در حاشیه سفر به گلستان در جمع خبرنگاران در گرگان اظهار داشت: ایجاد اشتغال برای خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) بعد از ارزیابی اولیه و توانمندسازی آنها در اولویت کاری این نهاد قرار می ‌گیرد.
وی افزود: در سال ‌های اخیر این نهاد علاوه بر پرداخت حداقل معیشت، رویکرد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت را در دستور کار خود قرار داده است.
موسوی در خصوص استان گلستان بیان داشت: این استان در 6 ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 30 درصد در حوزه اشتغال و کارآفرینی مددجویان رشد داشته است.
معاون توسعه مشارکت‌ های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ ها در سالجاری گفت: فرزندان ایتام و محسنین و دانش‌ آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد با شروع مرحله دوم جشن عاطفه‌ ها در مدارس، چشم‌ انتظار دست یاری هموطنان و مردم نیکوکار کشور هستند.
علی رضا عسگریان با بیان این که مشارکت دانش ‌آموزان در این امر موجب رشد تربیتی و اخلاقی آنان خواهد شد، افزود: خانواده ‌ها می ‌توانند کمک‌ های خود به دانش‌ آموزان نیازمند را در قالب لوازم‌ تحریر، لباس و کفش در مدت برپایی جشن عاطفه‌ ها به مدارس تحویل دهند.
وی اضافه کرد: گلستان یکی از استان ‌های پیشرو در جمع‌ آوری صدقات و زکات است که با مشارکت در این امر خداپسندانه، حس نوع‌ دوستی را در کودکانمان تقویت خواهیم کرد.
عسگریان با بیان این که سال گذشته یک هزار و 200 میلیارد ریال به دانش‌ آموزان نیازمند و محروم، کمک‌ شده است، افزود: 800 میلیارد ریال از این مبلغ از محل کمک های مردمی در قالب جشن عاطفه‌ ها جمع‌ آوری شده بود که 400 میلیارد ریال هم از منابع امداد به آن افزوده شد.نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
گالری تصاویر

با ما در ارتباط باشید