خانه    نقشه سایت    تلفن 021-26701198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس دانشگاه خلیج فارس گفت: رویکرد دانشگاه خلیج فارس توسعه کارآفرینی، نوآوری و ایجاد ثروت از طریق  شرکت‌های دانش بنیان است که این امر مستلزم حمایت مسئولان است.

به گزارش کارآفرین ناب، عبدالمجید مصلح بوشهر در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به تحصیل 8 هزار و 500 دانشجو در دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: تعداد دانشجویان نوورود دانشگاه خلیج فارس دو هزارو 300 نفر است.

وی با بیان اینکه دانشجویان این دانشگاه در 91 رشته مقطع، تحصیل می‌کنند افزود: این دانشگاه دارای 8 دانشکده در شهرهای بوشهر، دشتستان و جم  است که در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه خلیج فارس توسعه کارآفرینی را از ویژگی‌های دانشگاه خلیج فارس دانست و تصریح کرد: رویکرد دانشگاه خلیج فارس توسعه کارآفرینی، نوآوری و ایجاد ثروت از طریق  شرکت‌های دانش بنیان  است که این امر مستلزم حمایت مسئولان است.

مسئول نهاد نماینده ولی فقیه در دانشگاه خلیج فارس بوشهر با بیان اینکه دشمن برای ناامید کردن دانشجویان از آینده خود، برنامه‌ریزی کرده است اظهار داشت: نقطه قوت نظام اسلامی ایران، همدلی، ایستادگی و مقاومت اقشار مردم به ویژه جامعه علمی است.

حجت‌الاسلام جمالی، زمینه پیشرفت جامعه را علم‌آموزی و دانش بنیانی دانست و تصریح کرد: استان بوشهر از ظرفیت‌های مهم  علمی، اقتصادی و صنعتی است که همراهی این ظرفیت‌ها با توسعه برنامه‌های آموزش علمی مهم و ضروری است.

وی تاکید کرد: دانشجویان در عرصه علم آموزی و مسئولان در تامین زیرساخت‌های دانشگاهها و مطالبات دانشجویان باید جهادگونه تلاش کنند.

دراین مراسم از دانشجویان عضو تیم بتن دانشگاه خلیج فارس که در شانزدهمین دوره مسابقات کشوری انجمن بتن ایران موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شده بودند تقدیر شد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
گالری تصاویر

با ما در ارتباط باشید