خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه گفت: ۳۵۰۰ فقره تسهیلات کارآفرینی امسال به متقاضیان پرداخت شد.

به گزارش کارآفرین ناب، مسعود خاکسار در گفت‌و‌گو با تسنیم، با بیان اینکه تسهیلات کارآفرینی سبب اشتغال 4200 نفر شده است اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه با تلاش همکاران و دستگاه‌های اجرایی رتبه نخست کارآفرینی را در سطح استان و کشور کسب کرده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه افزود: اجرای طرح «هر روستا یک محصول و هر خانه یک کارخانه» یکی از مهمترین برنامه‌های این صندوق است که تا پایان امسال اجرا می‌شود.

خاکسار از اجرای طرح ایجاد روستای فاقد بیکار در استان کرمانشاه خبرداد و گفت: براساس این طرح در مناطق مختلف روستاهایی شناسایی می‌شود که با اشتغالزایی در این روستاها فرد بیکار وجود نداشته باشد.

وی با بیان اینکه صندوق کارآفرینی کار خود را از سال 85 در بخش اشتغال و ازدواج آغاز کرد و در سال 92 به سمت پرداخت‌های جمعی، کارآفرینی و زنجیره تولید حرکت کرد، گفت: برنامه جدید این صندوق توانمندسازی جوامع بومی و محلی و حمایت از مناطق کم‌برخوردار و روستایی و عشایری است که استان کرمانشاه در این راستا پیشرو بوده است.

خاکسار افزود: با توجه به اینکه بسیاری از افراد خلاق به دلیل مشکلات مالی امکان ظهور و بروز پیدا نمی‌کنند بنابراین یکی از برنامه‌های صندوق کارآفرینی حمایت از افراد خلاق، نوآور و طرح‌های دانش بنیان است که دوره تنفس چهار تا 6 ماهه نیز برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.
نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید