خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون تسهیلات صندوق کارآفرینی امیدگفت: این صندوق در سال جاری 14هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در سراسر کشور پرداخت کرده است.

به گزارش کارآفرین ناب، امین خلیلی در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی در گناوه افزود: از این مجموع پنج هزار میلیارد ریال ازمحل صندوق توسعه ملی اختصاص و پنج هزار میلیارد ریال نیز از صندوق کار آفرینی پرداخت شد.
وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه رسالت صندوق کار آفرینی امید ایجاد اشتغال و رفع بیکاری است حدود 40 درصد از مازاد پول خود را قبل از اینکه صندوق توسعه ملی وجهی اختصاص دهد در این بخش اضافه کرد.
معاون تسهیلات صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: درحالی که سرانه اشتغال مدنظر که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده به ازای هر یک میلیارد و 500 میلیون ریال یک نفر ایجاد شغل است اما طرح هایی از جمله در بندر گناوه وجود داشته که متقاضی با دریافت پنج میلیاردریال تسهیلات، پنج نفر بصورت مستقیم و 10 نفر بصورت غیرمستقیم شغل فراهم شده شد.
وی اظهارداشت: طرح هایی هم در کشور وجود دارد که یک میلیاردریال تسهیلات پرداخت شده و 10 نفر مشغول بکار شدند.
خلیلی گفت: این صندوق در بحث اشتغال نقش بسزایی ایفا کرده و در پرداخت تسهیلات که شغل ایجاد کند هیچگونه مشکلی ندارد اما بعضی وقت ها انحرافاتی که بوجود می آید بحث وام با مشکل مواجه می شود.
وی بیان کرد: صندوق کارآفرینی بدنبال پرداخت تسهیلات و وصول قسط و سود نیست بلکه ایجاد اشتغال و ریشه کن کردن بیکاری بویژه در روستاهای کشور که قابلیت خوبی دارند، است.
معاون تسهیلات صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: استان بوشهر از استان های خوب در بحث توسعه روستایی است و پیگیری خوبی در زمینه طرح های اشتغالزایی و پرداخت داشته است.
وی افزود: باتوجه به عملکرد خوب استان بوشهر به دیگر استان ها 20 تا 30 درصد اعتبار بیشتر داده شد اما برای این استان 40 درصد درنظر گرفته شد و در مراحل بعد نیز مورد توجه قرار می گیرد.
خلیلی بیان کرد: صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر در سال جاری 310 میلیارد ریال درقالب اشتغال روستایی پرداخت کرده است.
باحضور معاون تسهیلات صندوق کارآفرینی امید کشور یک طرح اشتغالزایی کارگاه تولیدی پوشاک با اعتبار پنج میلیاردریال در روستای مال قاید گناوه به بهره برداری رسید.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید