خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی به منظور حمایت از طرح‌های نوپا، کارآفرینان مستعد این حوزه را به برخی سامانه‌های تأمین مالی و سرمایه‌گذاری مورد تأیید معرفی می‌کند.


به گزارش کارآفرین ناب به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی در نظر دارد با معرفی کارآفرینان مستعد به برخی سامانه‌های تأمین مالی و سرمایه‌گذاری مورد تأیید، از طرح‌های نوپا در حوزه‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت حمایت کند.

سامانه‌ها و پلتفرم‌های مختلف تأمین مالی و سرمایه‌گذاری به منظور حمایت از ایده‌های نو، ارائه خدمات مختلف فنی و مشاوره‌ای و همچنین بسترسازی ایجاد ارتباط میان سرمایه‌گذاران و سرمایه پذیران متناسب با نیازهای آنها، تشکیل شده‌اند.

در همین راستا ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی در نظر دارد با معرفی کارآفرینان مستعد به برخی سامانه‌های تأمین مالی و سرمایه‌گذاری مورد تأیید، از طرح‌های نوپا در حوزه‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت حمایت کند.

علاقه‌مندان و متقاضیانی که طرح و ایده مناسب دارند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در خصوص سامانه‌های مذکور و نحوه ثبت نام، با دفتر ستاد تماس حاصل کنند.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید