خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس کانون کارآفرینی استان قم گفت: هیچ راهی برای حل مشکلات کشور جز استفاده از تجربیات مدیران کارآفرین و موفق نیست.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا عالمی در نشست معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با فناوران، نخبگان و روسای دانشگاه‌های استان قم در تالار معصومیه فرمانداری قم با اشاره به تاثیرات ورود نخبگان به عرصه‌های مختلف اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد بودیم نخبگان در هر عرصه ای که وارد شدند، موفقیت کسب کردند.

وی ادامه داد: تعدادی از نخبگان کشورمان با ترک کشور دانش خود را در اختیار دیگران قرار می‌دهند، ولی مدیران کشور اقدام شایسته ای را برای جلوگیری از فرار مغزها، انجام نمی‌دهند.

رئیس کانون کارآفرینی استان قم افزود: شور و نشاط در دانشگاه‌های کشور برای ارتباط با صنعت و ورود به بازار کار وجود ندارد، دانشجویان بیشتر به دنبال طی کردن مراحل تحصیلی و نه ورود به بازار کار است.

عالمی با اشاره به انتصاب‌ها در کشور اظهار کرد: انتصاب‌ها در یک دهه اخیر بیشتر براساس مناسبات سیاسی بود و جایگاه خاصی برای نخبگان در مناصب مدیریتی کشور در نظر گرفته نشده است.

وی خاطرنشان کرد: چالش اصلی کشور در زمان کنونی، مشکلات اقتصادی و بیکاری است، ایجاد فرصت برای حضور نخبگان و اعتماد به آن در حوزه کسب و کار و کارآفرینی این چالش را حل می‌کند، هیچ راهی برای حل مشکلات کشور جز استفاده از تجربیات مدیران کارآفرین و موفق نیست.نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید