خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیر اجرایی رویداد "از ایده تا اجرا در دانشگاه شیخ بهایی اصفهان" گفت: رویداد از ایده تا اجرا برای تمام کسانی است که روحیه کار آفرینی را در خود احساس می‌کنند.


به گزارش کارآفرین ناب، عرفان بقایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: "از ایده تا اجرا" یک رویداد ملی با رویکرد آموزش و تجربه است تا افراد در آن به تقویت روحیه کارآفرینی خود بپردازند.

وی با اشاره به روند برگزاری این رویداد گفت: پذیرش افرادی که پیش ثبت‌نام کرده‌اند در روز ۲۴ بهمن از ساعت ۱۲ آغاز می‌شود و افراد پس از پذیرش در افتتاحیه شرکت خواهند کرد، شرکت‌کنندگان در کارگاه‌های ویژه کسب و کار حضور پیدا می‌کنند تا درک بهتری از کارآفرینی و کسب و کار داشته باشند.

دبیر اجرایی رویداد از ایده تا اجرا در دانشگاه شیخ بهایی اصفهان با اشاره به نحوه گروه بندی شرکت کنندگان گفت: در پایان روز نخست شرکت‌کنندگان به صورت هشت تیم ۱۰ نفره در موضوعات گوناگون ازجمله خدمات، شهروند الکترونیک، آزاد، سرگرمی، تولید محتوا و.... تقسیم بندی می‌شوند و در مکان از پیش تعیین شده قرار می‌گیرند تا در مرحله اول با بیان ایده‌های متداول طوفان فکری تیم آغاز شود.

بقایی ادامه داد: در پایان ایده پردازی‌ها، هر تیم ایده‌هایی که از نظر اقتصادی سودی ندارد یا عملیاتی نیستند را حذف می‌کند تا به سه ایده اصلی دست یابد.

وی اظهار کرد: روز دوم رویداد با برگزاری یک کارگاه در خصوص بوم کسب و کار آغاز می‌شود تا هر تیم بتواند از میان سه ایده اصلی خود یکی را با توجه به بوم کسب و کار کامل کند. هر تیم تا ساعت ۱۶ همان روز فرصت دارد ایده خود را تحویل داوران دهد و به مدت پنج دقیقه از ایده خود دفاع کند.

دبیر اجرایی رویداد از ایده تا اجرا در دانشگاه شیخ بهایی اصفهان، خاطرنشان کرد: در پایان این رویداد با اهدای جوایزی از جمله راه‌یابی به دوره پیش شتاب دهنده هاب، هاست یک‌ساله دو گیگ و دوره آموزش مینی MBA به سه تیم برتر، این رویداد به پایان می‌رسد.

گفتنی است، رویداد "از ایده تا اجرا" از ۲۴ بهمن ماه به مدت دو روز در دانشگاه شیخ بهایی اصفهان برگزار می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید