خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نخستین کنفرانس راهکارهای توسعه کارآفرینی بین الملل با رویکرد جهانی سازی شرکت ها اسفند ماه سال جاری در مرکز همایشهای دانشگاه خاتم برگزار میشود.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری کنفرانس با توجه به اهمیت و لزوم توسعه فعالیت های مرتبط با کارآفرینی بین المللی با رویکرد جهانی سازی کسب و کار و شرکتها ،این کنفرانس ارائه مقالات دانشگاهی،برگزاری کارگاه های آموزشی و سخنرانی های کاربردی مرتبط را در دستور کار خود قرار داده است.

بنا بر این گزارش نقش گروه کارآفرین در توسعه کارآفرینی بین الملل،ابعاد،انواع و ساختار بنگاه در کارآفرینی بین الملل،محصول،خدمت و تکنولوژی در کارآفرینی بین الملل،روابط شبکه و نقش آن در توسعه کارآفرینی بین الملل،محیط کسب و کار و اقتصاد کلان و تاثیر آن در کارآفرینی بین الملل،مکانیزم های ارزیابی بازارهای هدف درکارآفرینی بین الملل،استراتژی های ورود به بازار های بین الملل با رویکرد کارآفرینی بین الملل،شناخت بازارهای آمیخته با نگاه کارآفرینی بین الملل از جمله محور های علمی این کنفرانس است.

مدیران و متولیان حوزه توسعه اشتغال،مدیران و کارشناسان بخش دولتی فعال در حوزه توسعه صادرات،مدیران و کارشناسان  امور بین الملل شرکت های خصوصی،تیم های کسب و کارهای نوپا،مدیران و کارشناسان شرکت های چند ملیتی،مدیران و کارشناسان نمایندگان محصولات بین المللی،هولدینگ ها و شرکتهای تامین مالی،بانکها و بیمه ها و پژوهشگران حوزه کارآفرینی از جمله مخاطبین این کنفرانس هستند.

گفتنی است دکتر جمشید عدالتیان دبیر این کنفرانس، دکتر محمد امین نژاد دبیر علمی و دکتر حامد مجتهدی دبیر اجرایی این کنفرانس هستند.

لازم به ذکر است علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با دبیرخانه نخستین کنفرانس راهکارهای توسعه کارآفرینی بین الملل با رویکرد جهانی سازی شرکت ها www.iedaconf.ir در ارتباط باشند.


* انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در «ماهنامه کارآفرین ناب» لزوماً به معنای تایید یا رد محتوای آن نیست و صرفاً به قصد اطلاع کاربران بازنشر می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید