خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل امور زنان استاندار تهران با اشاره به مشکل عمده کارآفرینان و افراد جویای کار در امر پروژه‌نویسی گفت: امید است این امر در برنامه‌های دولت لحاظ شود.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری تسنیم، ثریا شارقی در مراسم افتتاحیه نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی تشکل‌های اجتماعی زنان و خانواده شهر تهران با اشاره به برگزاری دوره نخست این نشست‌ها اظهار داشت: این دوره 2 ماه پیش برای 120 تشکل غیردولتی شهرستان‌های استان تهران با هدف توانمندسازی تشکل‌های غیردولتی برگزار شد.

وی بیان کرد: آموزش در 4 کارگاه 3 روزه برگزار و دستاوردهای خوبی داشت که 30 پروژه به جمع‌بندی رسید که 20 مورد نهایی و 10 مورد در حال نهایی شدن است تا در نواحی مختلف استان تهران اجرایی شود.

مدیرکل امور زنان استاندار تهران ادامه داد: برنامه این کارگاه‌ها آموزش صرف نبوده بلکه نحوه اجرا و ساماندهی آن در استان تهران پیگیری می‌شود تا پروژه‌ها جنبه عملیاتی پیدا کند.

 شارقی با اشاره به اهمیت این آموزش‌ها عنوان کرد: مهم‌ترین مشکل NGOها پروژه‌نویسی است تا بتوانند ذهنیات و ایده‌های خود را مکتوب کنند که در این کارگاه‌ها این موضوع مورد توجه قرار گرفته و امید است در شهر تهران شاهد به نتیجه رسیدن طرح‌های بیشتری باشیم.

وی افزود: در این کارگاه NGOها با نحوه جذب منابع مالی نیز آشنا می‌شوند چرا که مشکل عمده تشکل‌های غیردولتی عدم شناخت منابع مالی است که با این آموزش‌ها تعادل و عدالت ایجاد می‌شود.

مدیرکل امور زنان استانداری تهران در پایان ضمن درخواست از معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: از آنجا که مشکل پروژه‌نویسی در میان کارآفرینان و افراد جویای کار نیز وجود دارد امید است که این امر در برنامه‌های دولت دیده شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید