خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همزمان با هفته بزرگداشت زن، بازارچه کارآفرینی بانوان بوشهری با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد در مناطق حاشیه نشینی شهر بوشهر راه‌اندازی شد.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری تسنیم، در آستانه میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همزمان با هفته بزرگداشت زن، محصولات تولیدی کارآفرینان بانوی بوشهری با راه‌اندازی بازارچه کارآفرینی بانوان ارائه شد.

معاون استاندار بوشهر در مراسم افتتاح  بازارچه کارآفرینی بانوان بوشهری با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر توجه به حوزه اشتغال در شهرها و روستاها اظهار داشت:حل اشتغال جوانان و حمایت از کارآفرینان در اولویت برنامه‌های مسئولان قرار دارد و در این راستا برنامه‌های ویژه‌ای تدوین شده است.

سعید زرین‌فر تاکید کرد: حل اشتغال جوانان در تحکیم بنیان خانواده و  تشکیل خانواده نقش مهم و تاثیرگذاری دارد و خدمت در این عرصه فعالیت خیرخواهانه محسوب می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با قدردانی از تلاش صندوق کارآفرینی امید در عرصه اشتغال‌زایی خاطر نشان کرد: پرداخت  تسهیلات اشتغال‌زایی در عرصه‌های کارآفرینی در اولویت است که صندوق کارآفرینی امید نقش مهم و تاثیرگذاری دارد.

معاون امور اجتماعی استانداری بوشهر هم با اشاره به راه‌اندازی بازارچه کارآفرینی بانوان بیان کرد: این بازارچه با همکاری سازمان مردم نهاد در حاشیه شهر بوشهر ایجاد شده که 20 شرکت کارآفرین بانوان استان بوشهر محصولات خود را عرضه کرده‌اند.

محمد مظفری از سرمایه‌گذاری 10 میلیارد ریالی در راه‌اندازی بازارچه کارآفرینی بانوان بوشهری خبرداد و خاطر نشان کرد: این سرمایه گذاری از سوی سازمان مردم نهاد انجام شده که غرفه‌های بازارچه کارآفرینی بانوان به صورت رایگان در مدت 1.5 سال در اختیار کارآفرینان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: بازارچه کارآفرینی بانوان بوشهری در عرصه تولید صنایع دستی، محصولات فرهنگی، هنری، مواد غذایی، تولید سنگ و  دیگر حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید