خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: باید دانشگاهی کارآفرین ایجاد کنیم که پاسخگوی مشکلات مردم باشد.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری فارس، دکتر اسحاق رسولی در جلسه هم‌اندیشی دبیران انجمن‌های علمی با مسؤولان دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل اظهار کرد: همه امکاناتی که در دانشگاه ایجاد شده از درآمدهای مردمی است و ما باید دانشگاهی کارآفرین ایجاد کنیم که پاسخگوی مشکلات مردم باشد.

وی افزود: هدف از برگزاری کارگاه‌های آموزشی از سوی انجمن‌های علمی، میدان دادن به دانشجویان فعال است و تشکل‌های دانشجویی اولویت برگزاری این کارگاه‌ها هستند.

رسولی بیان داشت: با برگزاری جلسات منظم با انجمن‌های علمی و بررسی دغدغه‌های متناسب با شأن دانشگاه و انجمن می‌توان مشکلات را زودتر حل و به اصل مطلب برسیم.

وی تصریح کرد: در تجهیز آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها دنبال آن هستیم آزمایشگاه‌های مرجع به صورت هدفدار اداره و استانداردسازی شوند .

رسولی افزایش بهره‌وری را از برنامه‌های دانشگاه برشمرد و تاکید کرد: انجمن‌ها باید در توسعه برنامه‌های علمی و پژوهشی همکاری کنند و اگر برنامه‌ای دارای ارزش فرهنگی، علمی و اجتماعی باشد حتما ارزش اقتصادی هم در آن نهفته است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل ارزش‌های محوری در دانشگاه را در مسئله‌گرایی، نوآوری و تعالی معنوی تعریف کرد و گفت: انجمن‌ها باید به دنبال موضوع مسئله‌گرایی و نوآوری باشند و مسئله را از خود دانشگاه و جامعه انتخاب کنند.

وی خاطرنشان کرد: باید یاد بگیریم که خود اتکا باشیم و از امکانات و منابع دانشگاه بهترین استفاده را ببریم و خلق ارزش کنیم و با مشارکت و مکمل شدن باعث تعالی معنوی شویم.

رسولی محدودیت‌ها را عامل رشد خلاقیت دانست و گفت: باید از محدودیت، ارزش خلق کرد و با هنر مدیریت و برنامه‌ریزی زمینه‌ای ایجاد کنیم که به دانشگاه خود افتخار کنیم و با مشارکت و همکاری این کار، شدنی است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید