خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری رویداد کارآفرینی فرهنگی مذهبی «رویش» در اردبیل خبر داد.


به گزارش کارآفرین ناب، اکبر نگاهی در گفتگو با خبرگزاری مهر تصریح کرد: از جمله موضوعات محوری رویداد کارآفرینی فرهنگی و مذهبی «رویش» مؤثرسازی مجموعه‌های فرهنگی با هدف آسیب شناسی، مخاطب شناسی و درآمدزایی است.

وی به دیگر محورهای این رویداد بزرگ کارآفرینی اشاره کرد و افزود: حل مسئله، ایده پردازی و خلاقیت در تشخیص و ارائه محتوای دینی، تیم سازی و کارگروهی از دیگر موضوعات کارگاه‌های در نظر گرفته شده این رویداد است.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل یادآور شد: شناخت مشتری، سرمایه‌گذاری و بازاریابی محصولات و خلق فرصت‌های کارآفرینی و کسب و کار مبتنی بر نوآوری در عرصه فرهنگ در کنار تدوین مدل کسب و کارهای مذهبی از دیگر موضوعات کارگاه‌های در نظر گرفته شده در رویداد فرهنگی و مذهبی رویش است.

نگاهی درادامه از مشارکت استانداری اردبیل، سپاه استان، فرهنگ و ارشاد، تبلیغات اسلامی، پارک علم و فناوری و سازمان‌های مردم نهاد استان در برگزاری این رویداد خبر داد و افزود: این رویداد با اطلاع قبلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری رویداد کارآفرینی فرهنگی مذهبی «رویش» از ۱۵ اسفندماه به مدت سه روز خبر داد و یادآور شد: ایده‌های برتر در فرآیند خدمات شتاب دهی و تسهیل‌گری، از وام بلاعوض برخوردار خواهند شد.




نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی




با ما در ارتباط باشید