خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی، در نظر دارد استارتاپ ((گردشگری خلاق)) را برای مستعدین نخبگان تحت پوشش خود، در تاریخ 28 الی 30 فروردین ماه 1398 برگزار نماید.


به گزارش کارآفرین ناب به نقل از روابط‌عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، از اهداف مهم این رویداد استارتاپی، تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور درحوزه گردشگری ، ایجاد فضای تبادل نظر و گفتگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارتاپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه است که در قالب فعالیت‌های زیر گنجانده شده است:
- زیست بوم بازار صنعت گردشگری (داخلی، ورودی، خروجی)
- زیست بوم صنایع دستی و هنرهای سنتی
- میراث ایران (فرهنگی، طبیعی، ملموس و ناملموس، منقول و نامنقول، ...)
- کسب و کار الکترونیک، گردشگری الکترونیک
- تولید محتوا و بازاریابی محتوا

لذا از کلیه دانشجویان و مستعدین علاقه مند در سراسر کشور دعوت به عمل می آید تا با مطالعه سرفصل های استارتاپ و توانمندی های خود جهت ثبت نام در استارتاپ اقدام نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند در دو بخش از طریق سامانه هم اندیشان بنیاد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. اولین بخش مربوط به صاحبان یکی از توانمندی های (گرافیست، برنامه نویس و یا تسلط بر مدل های کسب و کارهای نوین ) که باید در سامانه هم اندیشان ثبت نام و توانمندی خود را در بخش توضیحات درج نمایند. بخش دوم مربوط به صاحبان ایده و طرح خلاق در حوزه گردشگری است که باید فرم مربوطه را تکمیل و به همراه مدارک لازم در هنگام ثبت نام در سامانه بارگذاری نمایند و در بخش توضیحات خود را ارائه دهنده ایده معرفی نمایند.
همچنین سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان، بین ساعت 9 تا 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تماس 09601 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در این خصوص می باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید