خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند گفت: به مناسبت هفته جوان سمینار کارآفرینی و خلاقیت با حضور ۶ استان ۲۹ فروردین در بیرجند برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری تسنیم، شهرام بازیار در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بیرجند اظهار داشت: در سال گذشته ستاد ساماندهی در شهرستان بیرجند برگزار شد که هشت کمیته تخصصی در ذیل ستاد وجود داشته است.

وی با بیان اینکه از 26 فروردین ماه تا یکم اردیبهشت ماه امسال هفته جوان نامگذاری شده است گفت: 26 فروردین به عنوان روز جوان ایرانی، روحیه انقلابی و احساس مسئولیت، 27 فروردین به عنوان روز جوان ایرانی، خانواده پایدار و سبک زندگی صحیح، 28 فروردین به عنوان روز جوان ایرانی، امیدوار به آینده و معتقد به اصل «ما می‌توانیم» و 29 فروردین به عنوان روز جوان ایرانی، عزت ملی و سربلندی ایران و ایرانی نامگذاری شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند افزود: 30 فروردین به عنوان روز جوان ایرانی، پرانگیزه، پرنشاط و سالم، 31 فروردین به عنوان روز جوان ایرانی، پایداری ایرانی و ابتکار ایرانی و یکم اردیبهشت به عنوان روز جوان ایرانی، شعور معنوی، مهدویت و انتظار نامگذاری شده است.

بازیار تصریح کرد: جلسه هم اندیشی جوانان با استاندار و سایر مسئولان استان، تجلیل از سمن‌ها، برگزاری کارگاه‌های توان افزایی و کارگاه‌های آموزشی و برگزاری جشنواره استانی نشاط و امید از جمله برنامه‌های هفته جوان در استان است.

وی ادامه داد: سمینار کارآفرینی و خلاقیت با محوریت "جوان خلاق، ایران پیشرو" با حضور استان‌های یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند با بیان اینکه ثبت نام‌ در این سمینار از 26 فروردین ماه آغاز می‌شود خاطرنشان کرد: اختتامیه این سمینار روز 29 فروردین در محل سالن اجلاس دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید