خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: شرکت های دانش بنیان و ایده های فناورانه که منجر به رونق تولید و توسعه بکارگیری ایده های کارآفرینی در این استان می شود مورد حمایت این شرکت قرار می گیرد.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از ایرنا، محمد اهلی در گفت و گو با خبرنگاران بر روند حمایت این شرکت از اجرای طرح های فناورانه در استان تاکید و از آمادگی کامل این شرکت برای همکاری همه جانبه با مراکز رشد فناوری خبر داد.
وی اظهارد اشت: باروری و بکارگیری طرح ها و ایده های فناورانه و کارآفرین باعث رشد و توسعه صنعت استان شده و حمایت از نوآوری زمینه بروز خلاقیت نیروهای محقق جوان را فراهم خواهد کرد.
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل ایجاد زیرساخت های لازم در شهرک های صنعتی و حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران را یادآور شد و گفت: حمایت از برنامه های مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه، مورد تاکید این شرکت بوده، چرا که حمایت از این مراکز حمایت از طرح های فناورانه و دانش بنیان را به دنبال خواهد داشت و این شرکت آماده واگذاری زمین به مراکز رشد برای اجرای طرح های کارآفرین است .
وی با اشاره به واگذاری دفاتر ساختمان های فناوری کسب و کار به مرکز رشد در شهرک های صنعتی افزود: بسترسازی و ایجاد فضای لازم جهت گسترش و رشد واحدهای کوچک و متوسط دانش محور و فناور یکی از اهداف مهم و کلی این شرکت است .
اهلی ادامه داد: احداث و توسعه شهرک ‌ها و نواحی صنعتی جدید بطور جد از برنامه های مهم و در اولویت این شرکت بوده و امسال برنامه ریزی برای تملک حدود 500 هکتار زمین برای ایجاد و توسعه شهرک‌ ها و نواحی صنعتی در استان هدف گذاری شده است.
وی بیان کرد: امید است با همکاری و مساعدت نهادهای مربوطه این امر تحقق یافته و تعداد شهرک ها و نواحی صنعتی دولتی و خصوصی استان به بیش از 30 شهرک و ناحیه صنعتی افزایش پیدا کند.
16 شهرک و نواحی صنعتی در استان اردبیل فعال است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید