خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر اجرایی نخستین رویدادملی کارآفرینی اجتماعی گفت: این رویداد که با هدف ارایه راهکارهای خلاقانه درباره کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی برگزار شد با معرفی سه ایده منتخب به کار خود پایان داد.

به گزارش کارآفرین ناب، علیرضا جاویدعربشاهی مدیر اجرایی نخستین رویدادملی کارآفرینی اجتماعی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت: این رویداد که با هدف ارایه راهکارهای خلاقانه درباره کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد با معرفی سه ایده منتخب به کار خود پایان داد.

 وی افزود:در این رویداد بیش از ۱۳۰ نفر در قالب ۱۵ تیم از ۱۳ استان کشور به مدت ۵۴ ساعت در فضایی مناسب با حضور منتورهای تخصصی کسب و کار و آسیب های اجتماعی به کسب دانش و تجربه و تیم سازی پرداختند.

مدیرمرکزرشدفناوری های فرهنگی و زیارت پارک علم و فناوری خراسان رضوی با بیان اینکه مقوله کارآفرینی اجتماعی نیاز به فرهنگ سازی و توجه بیشتر نهادهای حمایتی دارد، افزود: خوشبختانه این رویداد مورد حمایت نهادها و سازمان های مختلفی مانند وزارت کشور، معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه فردوسی مشهد، پارک علم و فناوری خراسان رضوی، آستان قدس رضوی، استانداری خراسان رضوی و شتابدهنده های خصوصی مانند شتابدهنده فردوسی،شتابدهنده هاوش و شتابدهنده تریگاپ قرار داشت.

جاویدعربشاهی خاطرنشان کرد: در طول سه روز برگزاری رویداد ۵ کارگاه تخصصی در حوزه های تدوین بوم کسب و کار، توسعه ایده،mvp، اصول ارائه و برندینگ با حضور اساتید مجرب در جهت افزایش سطح اطلاعات شرکت کنندگان برگزار شد.

وی افزود: این رویداد با هدف شناسایی افراد مستعد و خلاق به منظور کمک به کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی، ایجاد روش های نوآورانه به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی، ایجاد زمینه اشتغال پایدار و نوین برای دانش اموختگان دانشگاهی با تکیه بر توسعه مشاغل دانش بنیان،تقویت روحیه مسئولیت پذیری دانشجویان به منظور حل مسائل و مشکلات جامعه و ایجاد فضای نشاط و پویایی در میان دانشجویان و افزایش انگیزه فعالیت های اجتماعی موثر در میان آنان در پنج محورکنترل و کاهش طلاق، اعتیاد، آسیب های روانشناختی، تکدی گری وحاشیه نشینی ، کودکان کار ،مفاسد اخلاقی، اجتماعی و اقتصادی وآسیب های نو پدید برنامه ریزی و اجرا شد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید