خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان بوشهرگفت: جوانان در مراجعه های خود به این اداره کل می گویند طرح‌هایی برای کارآفرینی دارند اما سنگ اندازی‌های اداره‌ها که مسیرشان را برای ایجاد اشتغال ناهموار می‌کند باعث پشیمانی آنها از ادامه مسیر می شود.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از ایرنا، حسین دهجان درگفت و گو با خبرنگاران افزود: مهمترین دغدغه جوانان استان بوشهر اشتغال است که باید نسبت به حل آن اهتمام ویژه داشت.
وی بیان کرد: جوان بودن یک سوم جمعیت این استان باعث شده تا بوشهر جزء چهار استان دارای جمعیت جوان کشور باشد.
دهجان اظهارداشت: بوشهر در فعال کردن خانه جوان در کشور پیشتاز است و اکنون 11 شهر استان دارای خانه جوان است.
وی یادآورشد: جوانان علاقه‌مند برای برگزاری برنامه‌ها، نشست‌ها و کلاس‌های خود بصورت رایگان از خانه های جوان استفاده می‌کنند.
دهجان ادامه داد: پیگیری مطالبات جوانان، ساماندهی اوقات فراغت، پرداخت تسهیلات اشتغالزایی و برگزاری کلاس‌های پیش از ازدواج از جمله فعالیت‌های این معاونت است.
وی یادآورشد: توان ما برای پرداخت تسهیلات اشتغالزایی محدود است و بر همین اساس پارسال 15 میلیارد ریال وام به متقاضیان پرداخت شد.
دهجان افزایش سازمان‌های مردم نهاد را یکی از کار‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر دانست و گفت: اکنون 40 سازمان مردم نهاد در حوزه جوانان در استان بوشهر فعالیت می‌کنند که اعضای آن‌ها 18 تا 29 ساله هستند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید