خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: امسال دستکم 10 طرح توانمندسازی را وزارت ورزش و جوانان اجرایی می کند که یکی از مهمترین آنها فعالیت مراکز شتاب دهی طرح و خلاقیت است.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از ایرنا، امیرحسین آل اسحاق روز پنجشنبه در حاشیه آیین اختتامیه کنفرانس ملی منطقه ای جوان خلاق - ایران پیشرو در جمع خبرنگاران افزود: طرح منش در برخی استان های کشور با همکاری جهاد دانشگاهی در حال اجرا است.
وی بیان کرد: اگر جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی تمایلی به اجرای این طرح داشته باشد با توجه به هدف شتاب دهی آموزش و خلاقیت، وزارت ورزش و جوانان هم همراهی می کند.
مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: کمک به افزایش خودباوری جوانان و نوجوانان یکی از دستورالعمل های این وزارتخانه است که برای تحقق این مهم طرح های گوناگونی در سراسر کشور اجرا می شود.
وی ادامه داد: یکی از این طرح ها، طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه است که قراردادهایی با ستاد کل نیروهای مسلح منعقد شده است و امیدواریم سهم خراسان جنوبی از هزار سرباز در این طرح با توجه به ظرفیت های موجود به 2 هزار نفر برسد و از اوایل تابستان آغاز شود.
آل اسحاق از افزایش اعتبارات طرح های خلاقیت و اشتغال خبر داد و گفت: سال گذشته 2 میلیارد تومان اعتبارات فنی اعتباری اشتغال به خراسان جنوبی اختصاص یافت اما با توجه به جذب 100 درصدی این رقم در سال جاری به چهار میلیارد تومان خواهد رسید.
وی با بیان اینکه خلاقیت جوانان برای رسیدن به اشتغال مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان قرار می گیرد تصریح کرد: خراسان جنوبی در این زمینه یک شگفتی است و با توجه به ظرفیت های موجود در کوتاه مدت آینده ای روشن را به همراه خواهد داشت.
وی از مستندسازی 10 جوان کارآفرین خراسان جنوبی و پخش آن در صدا و سیما خبر داد و افزود: امیدواریم این مستندها تاثیر خوبی بر اعتماد به نفس جوانان داشته باشد.
به گزارش ایرنا در این همایش از جوانان خلاق و کارآفرین استان خراسان جنوبی تجلیل و سامانه آموزشی آنلاین کارآفرینی و توانمندسازی سازمان های مردم نهاد با هدف افزایش عدالت آموزشی و دسترسی رایگان سمن ها به کارگاه های آموزشی رونمایی شد.
کنفرانس ملی، منطقه ای جوان خلاق - ایران پیشرو با محوریت کارآفرینی و ترویج روحیه کارآفرینی، موفقیت و ایجاد انگیزه بین جوانان منطقه شرق کشور شامل استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان و یزد از 26 فروردین ماه جاری در بیرجند آغاز شد و امروز 29 فروردین خاتمه یافت.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید