خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان قزوین گفت: در راستای کمک به سیل زدگان و احیای مشاغل آسیب دیده در مناطق سیل زده طرح اورژانس کسب و کار در استان قزوین عملیاتی می‌شود.


به گزارش کارآفرین ناب، حسین تیموری در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار داشت: با توجه به وقوع سیل در برخی استان‌های کشور و خسارت دیدن عده بیشماری از هموطنان رسالت خود می‌دانیم برای کاهش آلام آسیب دیدگان در کمک رسانی مشارکت کنیم.

وی بیان کرد: از آنجا که در اثر سیل اخیر بسیاری خانه و کاشانه خود را از دست داده و عده‌ای از کارآفرینان نیز در کسب و کار و مشاغل خود دچار ضرر و زیان شده‌اند ضرورت دارد در این زمینه نیز حمایت لازم صورت گیرد.

مدیر صندوق کارآفرین امید استان قزوین تصریح کرد: با هدف بازسازی سریع کسب و کارهای آسیب دیده در مناطق سیل زده و التیام بخشی از رنج‌های وارد شده به هم میهنان این مناطق، صندوق کارآفرینی امید با بکارگیری حداکثر توان و بهره مندی از کمک‌های مردمی اقدام به راه اندازی طرح اورژانس کسب و کار ویژه احیای مشاغل آسیب دیده کرده است.

وی اظهار داشت: از تمامی هم وطنان و شهروندان خیر که تمایل به شرکت در این امر خداپسندانه دارند درخواست می‌شود با مراجعه به صندوق‌های کارآفرین امید در این کار مشارکت کنند.

تیموری یادآور شد: با کمک‌های خیرین و منابع مالی صندوق تلاش می‌کنیم با اعطای تسهیلات بدون بهره زمینه احیای کسب و کار افراد خسارت دیده از سیل در استان و کشور را فراهم کنیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید