خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین خانه کارآفرینی و مهارت صنایع دستی در رشت افتتاح شد.

مدیر خانه کارآفرینی و مهارت صنایع دستی گفت: این خانه بر اساس تفاهمنامه بین اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان، شورای اسلامی و شهرداری رشت افتتاح و شروع به کار کرده است.
به گزارش کارآفرین ناب، آمنه صدیقی در حاشیه افتتاح خانه کارآفرینی و مهارت صنایع دستی در گفت و گو با ایرنا، افزود: در این مکان آموزش خیاطی و طراحی لباس، حصیربافی، گلیم و فرش، نقاشی روی پارچه (چیتسازی)، آموزش پارچه بافی (چادر شب بافی)، قلاب بافی (رشته دوزی) و آموزش چرم ارائه می شود.
وی اظهار داشت: در این مکان به زنان سرپرست خانوار، بانوان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و بانوان جویای کار آموزش های لازم در زمینه های یاد شده داده می شود.
وی با بیان این که آموزش ها در این خانه کارآفرینی و مهارت در سه دوره کوتاه مدت، میان مدت و طولانی مدت است، خاطر نشان کرد: در دوره های کوتاه مدت افرادی که سریع می خواهند به منبع درآمدی برسد، آموزش های لازم ارائه می شود.
صدیقی بیان داشت: قرار است شهرداری رشت در میدان شهدای ذهاب به مدت یکسال مکانی را به صورت رایگان به منظور فروش تولیدات بانوان در اختیار خانه کارآفرینی و مهارت صنایع دستی قرار دهد.
اولین خانه کارآفرینی و مهارت صنایع دستی در خیابان 30 پیروز هفت در رشتیان رشت افتتاح شده که 90 درصد آموزش ها رایگان اعلام شده است.
دانش آموزان شهرستان های خواف, رشتخوار, زاوه, و مناطق رخ و کدکن در این بازارچه غرفه داشتند و در پایان غرفه های این بازارچه ها توسط داوران مورد ارزیابی قرار گرفت .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید