خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون توسعه کارافرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رویکرد وزارت کار طی دو سال اخیر متاثر از فضای اقتصادی، روند خوبی پیش گرفته شد ولی کسب و کارهای خانگی می تواند به مشارکت اقتصادی زنان کمک کند.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری فارس، عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم امضای تفاهم نامه که صبح امروز در پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاددانشگاهی برگزار شد، گفت: در بازه زمانی چند ساله نتایج خوبی از این نوع همکاری وجود داشته است، معمولا ابزار اصلی دولت، وام و مجوز است و مصداق دقیق آن کسب و کار خانگی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه در این دوره که همکاری ما با جهاد شکل گرفت دستاوردهای خوبی بدست آوردیم، از حکمرانی اقتصادی ما نمی توان انتظار داشت که از حدی بالاتر شود.

منصوری گفت: در دنیا اصطلاح «زن در توسعه» و «زن و‌ توسعه»گفته می‌شود، رویکرد وزارت کار طی دو سال اخیر متاثر از فضای اقتصادی، روند خوبی پیش گرفته شد ولی کسب و کارهای خانگی می تواند به مشارکت اقتصادی زنان کمک کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه به ۴۱ درصد مشارکت اقتصادی رسیدیم اما سهم بانوان در این درصد، زیاد نیست البته همکاری بین دستگاه‌ها با مدیریت معاون رئیس جمهور در امور زنان شکل گرفته است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید