خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران از راه اندازی کلینیک کسب و کار مجهز به آزمایشگاه های پیشرفته و تکنولوژی روز دنیای این دانشگاه خبر داد.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از دانشگاه پیام نور، غلامرضا بخشی خانیکی اظهار داشت: گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور استان تهران اقدام به تاسیس و راه اندازی اولین 'کلینیک کسب و کار' در این مرکز علمی و ارائه خدمات ویژه با هدف رونق تولید کرده است.
وی افزود: برای اولین بار در ایران بهبود فرآیندهای کسب و کار و ارتقای بهره وری با بهره مندی از نوروساینس (اعصاب شناختی) در دانشگاه پیام نور انجام می شود.
کاهش بحران بازاریابی و فروش با بهره گیری از نورومارکتینگ (بازاریابی عصبی)، شناسایی موانع تولید و مشاوره جهت ارتقای سطح تولید، آسیب شناسی فرایندهای مدیریتی و ارائه مدل جهت افزایش سرمایه، ارتقای سطح خلاقیت در کسب و کار باتوجه به شناخت نیاز بازار، برگزاری دوره های تخصصی با هدف ارتقای توانمندی های فردی، گروهی و سازمانی از جمله اهداف و برنامه های کلینیک کسب و کار است.
یادآور می شود، دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور استان تهران، نخستین 'مدرسه استعدادیابی و کارآفرینی' را نیز با هدف شناسایی استعدادها و توانمندی های دانش آموزان، دانشجویان و سایر افراد جامعه، افزایش روحیه کارآفرینی، توانمندسازی، مهارت آموزی و توسعه شایستگی ها جهت ورود و معرفی آن ها به حوزه کسب و کار و کارآفرینی راه اندازی کرده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید