خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: یکی از برنامه های جدی و مهم امسال و سال آینده این معاونت توسعه روش شتاب دهنده کسب و کار است.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از ایرنا، سورنا ستاری روز سه شنبه در شهرک صنعتی سپهر نظرآباد البرز در مراسم رونمایی از 2 محصول پادزهر مار و عقرب و واکسن طاعون نشخوار کنندگان کوچک با بیان اینکه حرکت شتاب دهنده در موضوعات مختلف در کشور شروع شده ، اظهار داشت: حرکت شتاب دهنده کسب و کار روش جدیدی است که به وسیله آن بسیاری از مسایل و مشکلات کشور را می توان حل کرد و به صورت جدی در حال توسعه آن هستیم.
وی با اشاره به اینکه این حرکت در کشور توسعه می یابد، خاطر نشان کرد: آن چیزی که از ما به یادگار می ماند جوانان و کارآفرینانی است که امروز می بینیم که چگونه کارآفرینی و تولید می کنند.
ستاری با بیان اینکه امروز 200 دکترای خروجی شتاب دهنده کشور است گفت: اگر می خواستیم این افراد را استخدام کنیم باید رقم قابل توجهی هزینه می کردیم و در واقع هزینه بر بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه همکاری های خوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری خاطر نشان کرد: در حوزه هایی از جمله ثبت دارو و انجام آزمایش های بالینی همکاری های خوبی داریم .
ستاری ادامه داد: این همکاری ها موجب شد تا امروز عدد قابل توجهی از داروها توسط همین جوانان و در قالب هایی از جمله استارتاپی ثبت و یا تولید شوند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید