خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار قم با تاکید بر هدفمند شدن جذب سرمایه گذاری گفت: باید جلسات اقتصادی استان با حضور جمعی از سرمایه گزاران کارآفرین برگزار شود.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست ر در نشست با اعضای انجمن سرمایه گذاری و کارآفرینی استان ، با تاکید بر نقش آفرینی سرمایه گزاران در جلسات کارگروه های استانی افزود: معتقدم، نباید هیچ جلسه ای بدون حضور نمایندگانی از سرمایه گزاران تشکیل گردد.
وی جذب سرمایه گذاری را از اولویت های دولت تدبیر و امید برشمرد و خاطرنشان کرد: در استان قم اگر بخواهیم به توسعه دست یابیم، باید به این رویکرد رجوع کنیم.
وی با بیان این که حضور نمایندگان سرمایه گزاران و کارآفرینان به موجودیت و هویت آنان کمک می کند، ادامه داد: فرآیندهای اداری موجود در سیستم اداری نمی تواند نسبت به پیگیری خواسته های سرمایه گزاران بی توجه باشد.
سرمست، اولویت درجذب سرمایه گذاری را بخش خصوصی بومی دانست وگفت: البته جذب سرمایه گزاران خارج از استان و فراملی نیز در مرحله بعدی برای استان مورد توجه جدی است.
وی برنامه ریزی برای برگزاری همایش سرمایه گذاری در قم را مورد توجه قرار داد و گفت: در این راستا کارگروه هایی برای جذب تخصصی سرمایه در حوزه های گوناگون تشکیل شده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید