1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس جهاد کشاورزی فردوس با بیان اینکه بزرگترین مجتمع گلخانه‌ای استان در فردوس با زیر ساخت کامل آماده واگذاری است، از افراد بیکار و بخصوص جوانان خواست با سرمایه گذاری در این شهرک که در جوار شهرک صنعتی فردوس واقع شده، از این فرصت استفاده کرده، تا حداقل بخشی از معضل بیکاری در شهرستان حل شود.

به گزارش کارآفرین ناب، علیرضا مهمیز در گفتگو با مهر افزود: بزرگترین مجتمع گلخانه‌ای استان در شهرستان فردوس با زیر ساخت کامل آماده واگذاری است.

وی با بیان اینکه ۳۲ واحد گلخانه‌ای در این مجتمع آماده واگذاری است، گفت: حتی بانک کشاورزی تسهیلات لازم برای راه اندازی گلخانه می‌دهد و ما نیز آماده آموزش متقاضیان و اعزام آنان به هر نقطه از کشور برای آموزش عملی هستیم.

وی تاکید کرد: برای هر واحد سند تک برگی نیز صادر می‌شود و این همه امکانات و زیرساخت‌ها در شرایط فعلی بیکاری و اوضاع اقتصادی دولت با استقبال بسیار کم جوانان مواجه شده است.

وی از افراد بیکار و بخصوص جوانان خواست با سرمایه گذاری در این شهرک که در جوار شهرک صنعتی فردوس واقع شده، از این فرصت استفاده کرده، تا حداقل بخشی از معضل بیکاری در شهرستان حل شود.

مدیر جهاد کشاورزی فردوس یکی از دلایل استقبال بسیار کم جوانان از کارهای تولیدی را فرهنگ کار در فردوس دانست و افزود: بسیاری از جوانان به دنبال کارهای اداری و پشت میزی هستند و این در حالی است که با سیاستهای فعلی هر روز باید بدنه دولت چابک تر و کوچک‌تر شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران