خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر شیلات و امور آبزیان استان خراسان رضوی گفت: هشتمین دوره آموزشی تکثیر و پرورش زالو در خراسان رضوی و اولین دوره آموزشی درشهرستان نیشابور، باهدف تکثیر و پرورش علمی زالوی طبی، برای ۳۳ نفر فراگیر به مدت ۳ روز برگزار شد .

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی، مهدی هدایتی با اعلام این خبر، اظهار کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی شناسایی نیروهای بالقوه و علاقه‌مند در زمینه تولید، فرآوری و صادرات زالو، توسعه کاربردهای آن، ایجاد بستر لازم برای تحقیق و فرآورده‌های جانبی از زالو، ایجاد کارگروه‌های علمی، پژوهشی و تولیدی در این زمینه، درمان بیماری‌ها و کاهش مصرف داروهای شیمیایی و اشتغال و کارآفرینی است.

وی افزود : شرکت‌کنندگان در این دوره ضمن آشنایی با دستورالعمل‌های موجود در این بخش با مبانی زالودرمانی، تغذیه و شرایط نگهداری، شناخت زالو و تشخیص گونه طبی و غیرطبی، بیماری‌ها و روش پیشگیری از آن، محصولات جانبی زالو و بررسی راهکارهای صادرات آشنا شدند، همچنین  نحوه راه‌اندازی فارم پرورش و تکثیر زالو، سرمایه‌گذاری، بازاریابی و فروش را فرا گرفتند.

هدایتی گفت: در پایان دوره آموزشی از فراگیران، آزمون به عمل آمد که پس ازکسب نمره قبولی، گواهینامه شرکت در دوره تکثیر و پرورش زالوی طبی توسط مرکز آموزش فنی حرفه‌ای برای فراگیران صادر خواهد شد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید