خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دومین رویداد دانش آموزی زیست فناوری شهر تهران «بیو استارتاپ» در موسسه علوم و فناوری‌های زیستی صدرامهر پژوهش‌سرای دانش آموزی منطقه 2 تهران برگزار می‌شود.


به گزارش کارآفرین ناب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری از دومین رویداد دانش آموزی زیست فناوری شهر تهران «بیو استارتاپ» که با هدف آشنایی دانش آموزان با تفکر استارتاپی و کسب توانایی ارائه ایده به محصول برگزار می شود، حمایت می‌کند.

دومین رویداد دانش آموزی زیست فناوری شهر تهران «بیو استارتاپ» دوشنبه 27 خردادماه 98 در موسسه علوم و فناوری های زیستی صدرامهر پژوهش سرای دانش آموزی منطقه 2 تهران برگزار می شود. این رویداد ویژه 230 نفر از برگزیدگان مسابقه زیست پژوهشگر است که 21 فروردین ماه سال جاری با حضور 2 هزار و 600 نفر شرکت کننده از مناطق مختلف شهر تهران برگزار شده بود.

«ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری»، «قطب کشوری زیست فناوری» و «پژوهش‌سراهای دانش آموزی شهر تهران» از این رویداد دانش آموزی حمایت می کنند.

در این رویداد، دانش آموزان ایده های خود را در قالب گروه های مختلف به رقابت می گذارند و در نهایت محصولات خود را در فن بازار به داوران ارائه می کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید