خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۹، از ۱۹ تا ۲۲ خردادماه امسال در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.


به گزارش کارآفرین ناب به نقل از ستاد خبری هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۹؛ این نمایشگاه امسال از ۱۹ تا ۲۲ خردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود. پیشرفت‌های دانش و فناوری در جهان طی سال‌های اخیر تحولات بزرگی در حوزه‌های مختلف ایجاد کرده و گسترش دانش نوین در ایران نیز ظرفیت‌های جدیدی برای توسعه کشور ما فراهم کرده است.

استفاده از این ظرفیت، نیازمند رویداد‌هایی همچون اینوتکس است که بازیگران اصلی عرصه نوآوری شامل صاحبان ایده، استارتاپ‌ها، شرکت‌های فناور و سرمایه گذاران علاقه‌مند به حضور در حوزه‌های دانش محور را زیر یک سقف گرد آورد تا بدون درنظر گرفتن اهداف بازرگانی معمول در نمایشگاه‌های تجاری، ضمن ایجاد ارتباط بین آن‌ها از هم افزایی به وجود آمده، امکان شکوفایی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های هر یک از آن‌ها فراهم شود.

در واقع هدف از برگزاری این رویداد - که طی هفت سال گذشته به صورت متوالی برگزار شده و امسال هشتمین سال برگزاری آن است - تبادل فناوری میان شرکت‌های خصوصی دانش‌بنیان و دانش محور، تسهیل سرمایه‌گذاری مشترک بین شرکت‌های فناور، مشارکت شرکت‌های فعال در اکوسیستم نوآوری و فناوری در پروژه‌های تحقیق و توسعه، جذب سرمایه گذاران خارجی به شرکت‌های نوآور داخلی و بررسی راهکار‌های رفع چالش‌های موجود در اکوسیستم نوآوری و فناوری است.


حضور ۴۰۰ مشارکت کننده در اینوتکس ۲۰۱۹
امسال در اینوتکس ۲۰۱۹ - که شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» را برای خود برگزیده است - بیش از ۴۰۰ مشارکت کننده شامل؛ شرکت فناور، استارتاپ، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، سرمایه‌گذار خطرپذیر، مشاور، منتور و مخترع همراه با ارائه کنندگان خدمات کسب و کار به تبادل ایده‌ها و ظرفیت‌ها و دستاورد‌های خود خواهند پرداخت. پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه است و مرکز فن بازار ملی ایران و مرکز شتابدهی نوآوری، برگزارکنندگان نمایشگاه خواهند بود. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از حامیان و پشتیبان‌های دائمی این نمایشگاه هستند.

شایان ذکر است اینوتکس ۲۰۱۹ میزبان رویداد‌ها و بخش‌های متنوعی در حوزه‌های فناوری و نوآوری از جمله ۴۰۰ جلسه B۲B و همچنین ۳۰ پیش رویداد و رویداد‌های جانبی خواهد بود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید