خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پارک علم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی گفت: برای حمایت از جوانان صاحب ایده بستر مناسب حضور در این پارک‌ها را در نظر گرفتیم.


به گزارش کارآفرین ناب، محمد حسین ایمانی خوشخو رئیس پارک علم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره این پارک اظهار کرد: پارک علوم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی اولین پارک صنایع خلاق است که طی سال‌های گذشته ایجاد شده است.

وی درباره بخش‌های مختلف این پارک بیان کرد: پارک علوم و فناوری صنایع فرهنگی از سه بخش اصلی تشکیل شده است؛ در بخش اول آن به ایده پردازان و جوانانی که ایده‌های نو دارند خدمات مشاوره داده می‌شود و در راستای حمایت از جوانان قدم بر می‌داریم‌.

رئیس پارک علوم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی ادامه داد: در بخش اول اگر جوانان ایده‌های نو داشته باشند می‌توانند بیایند و به مدت چند ماه از مشاوره‌های پارک استفاده کند و سرانجام در صورت تایید و دفاع در پارک مستقر شوند.


حمایت از شرکت‌های خلاق در بستر ارائه مشاوره
ایمانی خوشخو بیان کرد: بخش دیگر مربوط به تحقیق و توسعه شرکت‌های خلاق و صنایع فرهنگی بیرون از پارک است و بخش سوم هم به حمایت از شرکت‌های جدیدی  که در پارک مستقر می‌شوند مرتبط است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر اولویت‌های خاصی برای پاک وجود دارد، گفت: هنر‌های تجسمی، رسانه و گردشگری از اولویت‌های اصلی پارک علم و فناوری هستند و اغلب شرکت‌ها در این حوزه‌ها فعالیت می‌کنند.

رئیس پارک علوم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی با اشاره به فراخوان صادر شده برای حضور شرکت‌های دانش بنیان و خلاق در پارک علوم و فناوری بیان کرد: هر ساله فراخوان حضور شرکت‌ها در پارک صادر می‌شود.

ایمانی خوشخو درباره میزان حمایت از جوانان و شرکت‌های خلاق و بیان کرد: در حال حاضر ۳۰ شرکت خلاق در پارک هستند و البته این توانایی وجود دارد که از  ۱۰۰ جوانی که دارای ایده‌های جدید هستند هم حمایت کنیم.

وی یاداوری کرد:  البته لازم نیست تمام شرکت‌ها در پارک مستقر شوند بلکه بخش اعظمی از شرکت‌ها هم می‌توانند به شکل مجازی با پارک ارتباط برقرار و از خدمات  استفاده کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید