خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سید حسین درویشی از برگزاری جشنواره مهارت آموختگان برتر کارآفرین سال 98 آموزش فنی و حرفه ای مازندران خبر داد.


به گزارش کارآفرین ناب به نقل از ایلنا، سید حسین درویشی با اعلام این خبر افزود: مهارت آموختگان مراکز آموزش دولتی و همچنین مهارت آموختگان آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد که تاریخ صدور گواهینامه مهارت آنان 95/07/01 الی 96/07/01 بوده، پس از مهارت آموزی اقدام به راه اندازی کسب و کار مرتبط نموده و حداقل یک نفر را به کارگیری نموده اند، مجاز به شرکت در جشنواره و تکمیل فرم های مربوطه خواهند بود.

وی گفت: لازم است مستندات منطقه جغرافیایی محل راه اندازی کسب و کار در محل مربوطه درج و با توجه به جدول فهرست مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، امتیاز مربوطه تخصیص می یابد.درمرحله استانی، نفراول تاپنجم دارنده بالاترین امتیاز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

مدیر جشنواره مهارت آموختگان برتر آموزش فنی و حرفه ای در سال 98 با بیان اهداف و شرح وظایف هر یک از ارکان اظهار داشت:

متقاضیان شرکت در این جشنواره ابتدا کد ملی خود را به شماره 30000167 پیامک نموده تا ضمن اعلام آمادگی حضور در این جشنواره نموده تا از سوی مرکز آموزش فنی و حرفه ای محل سکونت آنان دعوت برای ارایه مدارک صورت پذیرد.

درویشی ادامه داد: ارزیابان این جشنواره که کارشناسان مشاوره مراکز آموزش فنی و حرفه ای می باشند ضمن اخذ مدارک مثبه کامل شامل گواهینامه مهارت، جواز کسب، مدرک تحصیلی، کارت پایان خدمت، لیست پرسنل شاغل در مجموعه کاری و ... با حضور در محل کار کارآفرین تصاویر کاملی که گویای محل کار، دستگاه ها، نیروهای در حال کار، بخش اداری و مدیریتی کارآفرین، عکس دسته جمعی کارآفرین و پرسنل مربوطه را تهیه و به انضمام مدارک به دبیرخانه جشنواره مستقر در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران ارسال می نماید و دبیرخانه مذکور پس از بررسی تمامی مستندات 5 نفر از کارآفرینانی که بیشترین امتیاز را کسب نمودند به ستاد جشنواره در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور معرفی می نمایند تا این افراد با کارآفرینان سطح کشور به رقابت بپردازند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران افزود: در هفته ملی مهارت که از 31 تیرماه لغایت 6 مرداد ماه خواهد بود از 5 نفر از کارآفرینان برتر کشور در مراسم باشکوهی تقدیر خواهند شد.

لازم به ذکر است حداکثر مهلت ثبت نام و ارایه مدارک از طریق سامانه پیامکی 30000167  و ارایه مدارک به مراکز آموزش فنی و حرفه ای تا روز دوشنبه مورخه 11/4/98 می باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید