خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارگاه آموزشی اصول کسب‌وکار با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان‌برتر در مهارت‌های کسب‌وکار برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ اصول کسب‌وکار در تمام مراحل شروع، شکل‌گیری و رشد شرکت‌های نوپا بسیار حائز اهمیت است و به بنیانگذاران کمک خواهد کرد تا برنامه‌ریزی غیرقابل اعتماد خود را به بخش‌های با معنایی مانند طرح‌ریزی فروش، بودجه مصرفی، نقاط عطف و وظایف تقسیم کنند.

آنچه که واضح است، آشنایی با اصول کسب‌وکار سنگ بنای اولیه یک شرکت است. شرکتی هم که می‌خواهد محصولی جدید را به بازار ارائه کند باید اصول کسب‌و‌کار را بشناسد و در غیر اینصورت به احتمال زیاد شکست خواهد خورد.

از این رو، کارگاه آموزشی اصول کسب‌وکار با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان‌برتر در مهارت‌های کسب‌وکار به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

معرفی بوم مدل کسب‌وکار، تفاوت بوم مدل کسب‌وکار و طرح کسب‌وکار، معرفی اجزای بوم مدل، ارائه مثال و اجرای کار تیمی بخش‌های مختلف این کارگاه خواهد بود.

لازم به ذکر است، کارگاه آموزشی اصول کسب‌وکار با تدریس سید حمیدرضا علوی؛ معاون رشد و شتاب‌دهی شرکت شناسا و مدیر شتابدهنده تریگ‌آپ، شنبه و سه‌شنبه؛ 12 و 15 مردادماه در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

 متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این کارگاه تا تاریخ 5 مردادماه به سامانۀ بنیاد نخبگان استان تهران مراجعه کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید