خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همزمان با هفته ملی مهارت گذر کارآفرینی و مهارت آموزی با حضور امام جمعه بوشهر راه‌اندازی شد.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجری طرح کارآفرینی ظهر امروز در آیین راه‌اندازی گذر کارآفرینی بوشهر در مصلی نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه در گذر کارآفرینی راهکارهای لازم به جوانان در راستای اشتغال‌زایی ارائه می‌شود اظهار داشت: هدف از اجرای این برنامه‌ ترویج فرهنگ کسب و کار و کارآفرینی و  براساس بهره‌‏گیری از ظرفیت و قابلیت‌های استان بوشهر است.

عبدالمجید دراهکی  بیان کرد: بر همین اساس رشته‌های پر کاربرد با مربیان مجرب به شهروندان علاقه‌مند آموزش داده و شرایط را برای حضور آنها در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای فراهم می‌شود.

وی به نمایشگاه مشاوره شغلی و  مهارت آموزی  خواهران اشاره و تصریح کرد: برای اشاعه مهارت‌های فنی و حرفه ای در بین همه مردم بیش از 20 نمایشگاه  دستاوردهای حوزه مهارت آموزی و مشا‌غل نوین در سطح استان بوشهر برپا می‌شود.

مجری طرح کارآفرینی به حرفه های جوشکاری،فناوری اطلاعات،ایمنی و بهداشت،تاسیسات برودتی و لوله کشی ارایه شده در این گذر مهارت اشاره کرد و افزود: هدف از اجرای این برنامه آشنایی شهروندان با مهارت‌های فنی است که از طریق حضور در یک دوره کوتاه مدت 2  ساعته برای فراگیری آموزش‌های تکمیلی است.

امام جمعه بوشهر هم با تاکید بر فراگیری حرفه‌های مهارتی بیان کرد: تنها راه دست یابی به اشتغال و رفع بیکاری مهارت آموزی است که همه جوانان متقاضی اشتغال باید به این مهم توجه کنند.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با اشاره به ظرفیت بالای استان بوشهر در عرصه اشتغال و کارآفرینی گفت: این استان قابلیت‌های مهمی در ایجاد اشتغال و کارآفرینی دارد که با شناسایی و معرفی این ظرفیت‌ها  به جوانان زمینه مهارت آموزی جوانان فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خواستار توسعه آموزش‌های مهارتی در همه بخش‌ها در مناطق شهری و روستایی شد و تنها راهکار اشتغال پایدار را ترویج مهارت‌های فنی دانست.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید