خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار خراسان رضوی گفت: سازمان فنی و حرفه‌ای یک نهاد اشتغال زا و کارآفرین است که می‌تواند فرهنگ کار را گسترش دهد.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، علیرضا رزم حسینی در دیدار با مدیرکل و جمعی از مدیران آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی بر ضرورت تامین نیاز‌های آموزشی معین‌های اقتصاد مقاومتی استان توسط سازمان فنی و حرفه‌ای تاکید کرد افزود: هنوز ظرفیت‌های اداره کل فنی و حرفه‌ای آنچنان که باید به جامعه معرفی نشده است و در این زمینه باید اقداماتی را انجام داد.
وی گفت: الگوی مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی که در استان شروع شده، به همکاری سازمان فنی حرفه ای نیاز دارد و این سازمان  باید در این راستا بخشی از مسئولیت‌ها را بر عهده بگیرد.
استاندار خراسان رضوی افزود: ظرفیت آموزشی شرکت‌های بزرگ استان را باید جزء ظرفیت سازمان فنی و حرفه‌ای استان محسوب کرد و البته شناسایی ظرفیت آن‌ها نیز وظیفه این سازمان است و باید مورد توجه قرار گیرد.
رزم حسینی از مدیران فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی خواست تا فضا‌های خالی خود را در اختیار کارآفرینان قرار دهند و تاکید کرد که سازمان فنی و حرفه‌ای نیاز‌های آموزشی معین‌های اقتصاد مقاومتی را تامین کند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی نیز در این دیدار گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گران هستند، چون نیاز به تجهیزات دارند.
افشین رحیمی افزود: یکی از سیاست‌های سازمان فنی و حرفه‌ای این است که توام با کسب علم، مهارت‌های لازم نیز آموزش داده شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید