خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی گفت: این مرکز تخصصی با تمرکز بر توسعه کسب و کارهای نوپای اسلامی آغاز به فعالیت کرده است که با ارائه خدمات حمایتی، زمینه ایجاد و رشد کسب و کارهای نوپا در این حوزه را فراهم می‌کند تا حلقه مفقوده تجاری‌سازی فناوری­‌های فرهنگی بازیابی شود.

به گزارش کارآفرین ناب، رحیم خاکی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی به منظور تقویت و آشنایی با نحوه ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای نوپا با تمرکز بر بازار جهان اسلام، دوره کوتاه مدت MBA کسب و کارهای نوپای اسلامی (Islamic Startups MBA) را با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با حضور اساتید برجسته کارآفرینی و صاحبان کسب و کارهای موفق ملی و بین‌المللی در  سال جاری برگزار می‌کند.

وی با اشاره به مهمترین هدف مرکز، تصریح کرد: کمک به توسعه اشتغال و بهره‌وری در سطح کشور و همچنین برگزاری دوره آموزشی « MBA کسب و کارهای نوپای اسلامی » به صورت علمی و کاربردی برای جوانان و صاحبان کسب و کارها  از اهداف مهم مرکز است.

مدیر مرکز اظهار داشت: رویکرد مرکز به ارتقای سطح دانش صاحبان کسب و کار و افزایش بهره‌وری مشاغل آن‌ها و به دنبال آن، بهره‌وری سیستم‌های اقتصادی کشور برای ورود به بازارهای جهان اسلام؛ کمک قابل توجهی می‌کند.

خاکی عنوان کرد: «دوره آموزشی MBA » در راستای ارائه آموزش‌هایی در حوزه کسب و کارهای نوپا، توسعه دانش، تبدیل ایده به یک فعالیت شغلی پایدار، کمک به حفظ و پایداری فعالیت‌های نوپای کارآفرینی در صحنه رقابت اقتصادی و توسعه فعالیت‌های دانش مدار تدوین شده است.

وی افزود: مدت زمان برگزاری دوره ۱۶۰ ساعت ( دو ترم) در نیمه دوم سال است. همچنین شرط ورود به دوره داشتن مدرک کارشناسی ( کلیه رشته‌ها) تحت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط متقاضی است.

مدیر این مرکز در ادامه گفت: در پایان دوره‌ی آموزشی به متقاضیان گواهینامه پایان دوره رسمی از جهاد دانشگاهی و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران اعطا می‌شود.

خاکی در خصوص سرفصل‌های آموزشی دوره MBA اظهار داشت: مدیریت منابع انسانی و تیم سازی استارت‌آپ‌ها، تدوین طرح کسب و کار و ارزیابی اقتصادی (BP)، کارآفرینی و ایجاد کسب و کار اسلامی، اصول بازاریابی استارت‌آپ‌ها، حسابداری استارت‌آپ‌ها، حقوق تجارت اسلامی، اصول و فنون و مذاکرات تجاری در بازارهای اسلامی، مدیریت برند در بازارهای اسلامی، استراتژی و نوآوری استراتژیک در حوزه اسلامی و مدیریت کسب و کار اسلامی، از سرفصل‌های آموزشی است.

وی اضافه کرد: پرورش خلاقیت و ایده‌پردازی در حوزه اسلامی قرآنی، تحقیقات بازاریابی برای استارت‌آپ‌ها در بازارهای اسلامی، مدیریت پروژه در استارت‌آپ‌ها، مدیریت فروش در بازارهای اسلامی و روش‌های تأمین مالی استارت‌آپ‌ها؛ سایر سرفصل‌هایی است که در این دوره آموزشی تدریس می‌شود.

لازم به ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره، ثبت نام و نحوه پرداخت هزینه با شماره تلفن۶۶۴۱۰۱۸۰ و ۸۸۲۲۵۰۲۸-۰۲۱ تماس حاصل کنند و یا به سایت quranati.ir و  ent.ut.ac.ir مراجعه کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید