خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل مؤسسه پاکستانی کارآفرینی کد اعلام کرد: شناخت بهتر از ظرفیت‌های فرهنگی ایران و پاکستان حلقه گم‌شده پیشرفت حوزه کارآفرینی دو کشور است.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری تسنیم، «محمد عرفان» مدیرعامل مؤسسه پاکستانی کارآفرینی کد با اشاره به اهمیت فراوان حوزه فرهنگی گفت: افزایش تعاملات فرهنگی سبب گسترش روابط اقتصادی می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های این مؤسسه برای گسترش تعاملات اقتصادی و کارآفرینی میان کشورهای ایران، پاکستان و ترکیه تصریح کرد: ما همایش‌های مختلفی در شهرهای اسلام‌آباد، مشهد و قونیه داشته‌ایم و بازخوردهای خوبی نیز دریافت کرده‌ایم.

محمد عرفان گفت: دو کشور ایران و پاکستان ظرفیت‌های مشترک بسیاری دارند؛ ولی جدای از موضوع اقبال‌شناسی که در ایران به‌صورت ویژه به آن پرداخته می‌شود در دیگر زمینه‌ها تعامل کم‌رنگ است.

این کارآفرین پاکستان اضافه کرد: شناخت ناکافی از فرهنگ کشور‌ها یکی از جدی‌ترین مشکلات پیشرفت در حوزه اقتصادی و ارتباطی است.

وی بیان کرد: مقوله فرهنگ را باید زیربنای حوزه اقتصاد دانست؛ زیرا تا زمانی که مردم دو کشور درک درستی از هم پیدا نکنند نمی‌توانیم به پیشرفت در حوزه اقتصاد امیدوار باشیم.

محمد عرفان ابراز امیدواری کرد که با تلاشی که اخیراً توسط برخی مجموعه‌های فرهنگی برای شناساندن ظرفیت‌های ایران و پاکستان آغاز شده، مجموعه کارآفرین‌شو به‌زودی بتواند نقش سازنده‌ای در توسعه روابط اقتصادی دانش‌بنیان ایجاد کند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید