خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون پرورشی و تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: مهارت های کارآفرینی به دانش آموزان آموزش داده می شود تا نیازمند کسی نباشند و از توانمندی های خود استفاده کنند.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری مهر، صدیقه مرادی در همایش تجلیل از فرهنگیان و حامیان اکرام با اشاره به اینکه خدمت به یتیمان همراه با تأیید روز جزا است، اظهار کرد: فرهنگیانی که درس ایمان، عشق و محبت را به دانش آموز آموزش می دهد، با همه آلام و دردهای دانش آموزان آشنایی دارند.
وی با بیان این مطلب که همه فرهنگیان باید از لحاظ مادی و معنوی از ایتام حمایت کنند، اظهار داشت: جای نگرانی دارد که 102 هزار خانواده در انتظار کمک های ما هستند که اگر این کمک ها نباشد خداوند می فرماید وای بر نمازگزانی که یتیمان را حمایت نمی کنند.

معاون پرورشی و تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه فرهنگیان در تمام امور خیر پیش قدم هستند، تصریح کرد: فرهنگیان با حمایت از یتیمان درس توحید، صبر و معاد را آموزش می دهند.

وی با بیان این مطلب که مساله پرداخت نکردن شهریه مدارس افراد تحت پوشش کمیته را خدمت مدیرکل آموزش و پرورش استان اعلام می کنیم تا این افراد شهریه پرداخت نکنند، تصریح کرد: یکی از برنامه های مهم آموزش و پرورش، آموزش کارآفرینی به دانش آموزان است تا نیازمند کسی نباشند و از توانمندی های خود استفاده کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید