خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پارک علم و فناوری گلستان از راه اندازی اکوسیستم کارآفرینی در استان خبرداد و گفت: راه‌‎اندازی اکوسیستم کارآفرینی می‌تواند فضای کسب‌وکار گلستان را متحول کند.


به گزارش  کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی غفاری در دیدار با مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان اظهارکرد: ما با برقراری تعامل با سایر دستگاه‌های اجرایی استان، به دنبال هم‌افزایی هستیم و اگر این همفکری و همکاری صورت پذیرد، قطعا اکوسیستم کارآفرینی می‌تواند فضای کسب‌وکار استان را متحول کند و نوآوران و صاحبان ایده می‌توانند با خیال راحت‌تر وارد فضای کارآفرینی شوند.

غفاری هدف از برگزاری این نشست را رایزنی جهت راه‌اندازی اکوسیستم کارآفرینی در استان گلستان عنوان کرد و گفت: برای راه‌اندازی این اکوسیستم باید پارک علم و فناوری، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تمامی ارکان مربوطه همکاری کنند تا با همتی همگانی استان گلستان را به یک اکوسیستم کارآفرینی مناسب برای شروع کسب‌وکارها تبدیل کنیم.

رئیس پارک علم و فناوری گلستان با اشاره به اهمیت و مزایای مختلف کارآفرینی در سطوح مختلف فردی، سازمانی و اجتماعی، خاطرنشان ساخت: کارآفرینی می‌تواند موجب اشتغال در سطح وسیع، توسعه متوازن، ترغیب و تشویق سرمایه‌گذاری، جلوگیری از فرار مغزها، افزایش روحیه و کاهش بیکاری و در نهایت زدودن رکود از دانشگاه‌ها شود.

سعید مازندارنی، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان هم ضمن استقبال از پیشنهاد راه‌اندازی اکوسیستم کارآفرینی استان، بیان کرد: برای تسریع در روند شکل‌گیری این اکوسیستم تلاش خواهیم کرد که روش‌های مختلف را به‌صورت پروپوزالی در کمیته کارگروه اشتغال استان مطرح و برای هر دستگاهی وظیفه مربوطه جهت ایجاد و حمایت از این اکوسیستم را تعریف کنیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید