خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دومین نمایشگاه کودک و نوجوان کارآفرین به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در یزد افتتاح شد.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری تسنیم، در اقدامی زیبا که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد برگزار شد، 35 نفر از کودکان و نوجوانان یزدی اقدام به فروش محصولات خود تحت عنوان نمایشگاه کودک و نوجوان کارآفرین کردند.

سیدحسین پیغمبری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد، با اشاره به اهمیت توجه به تقویت توانمندی کودکان و نوجوانان در حوزه‌های مختلف اظهار داشت: در برگزاری این نمایشگاه 15 نوجوان و 20 کودک در غرفه‌ها حضور دارند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد در ارتباط با رده سنی شرکت کنندگان در این دوره گفت: دوره‌های کارآفرینی این کانون در سه رده سنی چهار تا 7 سال، 8 تا 12 و 12 سال تا 16 سال برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه اختصاص به کودکان و نوجوانان تا رده 12 سال دارد و رده سنی اول مربوط به چهار تا هفت و رده سنی دو مربوط به کودکان هشت تا 12 سال است که به مقطع دبستان وارد شده و توانایی خواندن و نوشتن دارند.

پیغمبری ادامه داد: در این دوره‌ها سعی شده ذهن کودکان و نوجوانان به سمت کارآفرینی سوق داده شود و مباحثی همچون صرفه‌جویی، پس‌انداز و مفاهیمی چون سود، زیان، قرض، بدهی و در کل مسائل بانکی را در حد سن آنها آموزش دهیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید