خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره آموزشی «کارآفرینی فرهنگی و هنری ویژه فعالان روستا و عشایر» در استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه هماهنگی دوره آموزشی «کارآفرینی فرهنگی و هنری ویژه فعالان روستا و عشایر استان اردبیل» در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در این جلسه اظهار کرد: در دهه‌های گذشته، حوزه برنامه‌ریزی توسعه فرهنگی و هنری در شهرها مورد توجه قرار گرفته اما این امر در روستاها و عشایر مغفول مانده است.

وی افزود: خوشبختانه در سال‌های اخیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برنامه‌ریزی و سیاست‌های کلانی را در خصوص پتانسیل‌های فرهنگی و هنری در سطح روستا و عشایر، مورد توجه قرار داده است.

یاسر محمدپور تصریح کرد: دستگاه‌های فرهنگی استان نیز با هماهنگی و برنامه‌ریزی مناسب و درازمدت، باید در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر در سطح استان و به‌خصوص در روستا و عشایر فعال شوند و عشایر و ساکنان روستاها که قشر عظیم جامعه استان اردبیل را تشکیل می‌دهند، باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند.

 وی لازمه این کار را ارائه آموزش‌های کاربردی دانست و گفت: دوره آموزشی کارآفرینی فرهنگی و هنری ویژه فعالان روستا و عشایر استان اردبیل در این راستا برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ در این نشست مسائل مربوط به این دوره، به‌صورت تخصصی با حضور نمایندگان دستگاه‌های مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید