خانه    نقشه سایت    تلفن 021-26701198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


متقاضیان محصولات دانش‌بنیان می‌توانند تا سقف ۸۰ درصد قیمت محصول، کالای دانش‌بنیان را به صورت اقساط خریداری کنند.


با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و تأیید مرکز شرکت‌های دانش‌بنیان این معاونت، هر خریدار می‌تواند تا سقف ۸۰ درصد قیمت محصول، کالای دانش‌بنیان را به صورت اقساط خریداری کند.
برخی خریداران ممکن است تمایل به خرید محصول دانش‎بنیان ایرانی داشته باشند، اما با مشکل نقدینگی مواجه باشند. بر این اساس، امکانی فراهم شده است تا خریداران حقیقی یا حقوقی بتوانند به صورت اقساط محصول دانش‌بنیان موردنظر را خریداری کنند.
بر اساس این طرح، شرکت می‌تواند با مراجعه به سامانه‌ای که از سوی مرکز شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تعریف شده است، تقاضای خود را برای بهره‌مندی از طرح خرید اقساطی محصولات دانش‌‌بنیان ثبت کند.
در صورت تأیید دانش‌بنیان‌بودن محصول و دارا بودن شرایط، تسهیلات خرید محصول تخصیص می‌یابد. سقف تسهیلات خرید اقساطی محصولات دانش‌بنیان تا ۸۰ درصد قیمت کالای دانش‌بنیان تعیین شده است.
هم‌چنین نرخ مؤثر سود رقمی بین ۱۶ تا ۱۸ درصد در نظر گرفته شده است. دوره‌ی بازپرداخت اصل و سود تسهیلات خرید اقساطی محصولات دانش‌بنیان نیز حداکثر ۱۲ ماهه است. بازه‌های زمانی پرداخت بین ۱ تا ۳ ماه، قابل تنظیم است.
برای صدور ضمانت‌نامه‌ی تسهیلات وثایقی مانند: چک، سفته و وثایق ملکی در نظر گرفته شده است.
تولید‌کننده‌ی کالا و محصول دانش‌بنیان در ابتدا به سامانه‌ای که از سوی مرکز شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به این منظور در نظر گرفته شده است، مراجعه می‌کند.
هم‌چنین درخواست خریدار نیز باید در این سامانه به صورت موردی ثبت شود. پس از آن «اعتبار سنجی» انجام می‌گیرد و وثایق لازم تودیع می‌شود. عقد قرارداد و واریز مبلغ به حساب شرکت دانش‌بنیان مرحله‌ی نهایی این فرایند را در بر می‌گیرد.

منبع: تی‌نیوز

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
گالری تصاویر

با ما در ارتباط باشید