خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 آموزش فنی و حرفه ای
آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری مطرح شد؛
تأثیرگذاری آموزش های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار و اشتغال
 آموزش یک ضرورت غیرقابل انکار

با هدف انجام خدمات پشتیبانی سامانه فراخوان تصویری اطلاعات با استعلام آنلاین تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و شرکت تعاونی خدمات پشتیبانی و امور عمومی آرمان شهر مدیا منعقد گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، حمیدرضا خانپور مدیرکل استان تهران با اشاره به نقش محوری آموزش در توسعه و نیل به موفقیت در زمینه های گوناگون، اظهار داشت: فناوری های نوین، شیوه ها و مهارت های حرفه ای را به شدت دچار تحول می کند و افق‌های نوین کسب و کار از طریق شناسایی و ایجاد ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جدید و ارائه آموزش های متناسب با آن امکان بهره‌گیری از فرصت‌ های شغلی در زمان آینده را میسر می‌سازد.

به گفته ی وی اگر نیروی انسانی  نتواند خود را با روزآمد شدن دائمی مهارت ها تطبیق دهد، عملاً خود را از درآمد کافی و ایمنی اشتغال و تأمین و رفاه که نقطه قوت اشتغال پایدار می باشد، دور می نماید.مدیرکل استان تهران دلیل اصلی گرایش به سامانه فراخوان تصویری را افزایش و بهبود سطح امنیت اطلاعات مشتریان عنوان نمود و تصریح نمود:  بررسی و برنامه ریزی برای کارسازی و تصویب استانداردهای آموزشی و سرفصل های تخصصی، برگزاری دوره های آموزشی، اجرای سنجش مهارت کارآموزان، همکاری در تدوین استانداردهای نوین آموزشی، صدور گواهینامه مهارت و ... از تعهدات این اداره کل می باشد.
خانپور آموزش و تربیت تکنسین پشتیبانی (سامانه فراخوان تصویری اطلاعات با استفاده از استعلام آن لاین) مستقر در بانک ها و یا سازمان ها و نهادهای دیگر را از موضوعات انعقاد این تفاهم نامه عنوان نمود و یادآور شد:  سامانه فراخوان تصویری اطلاعات، یک نوع کیوسک نوبت دهی از طریق کارت ملی، اثر انگشت و ... می باشد که ضریب امنیت دسترسی اطلاعات مشتریان را افزایش می دهد.  وی همکاری در زمینه تدوین استانداردهای آموزشی ویژه خدمات پشتیبانی سامانه فراخوان تصویری اطلاعات با استفاده از استعلام آن لاین، همکاری در اجرای آموزش، همکاری در سرویس و راه اندازی دستگاه ها و ... را از تعهدات شرکت تعاونی خدمات پشتیبانی و امور عمومی آرمان شهر مدیا خواند.

لطفی نژاد مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به تأثیر آموزش های فنی و حرفه ای جهت ورود جوانان علاقمند به فضای کسب و کار، افزود: با معرفی و هدایت مستمری بگیران قانون بیکاری توسط تأمین اجتماعی استان به آموزش فنی و حرفه ای جهت فراگیری مهارت های متناسب با نیاز بازار کار در مراکز ثابت دولتی و آزاد، کارجویان با حرکت به سمت فرصت های شغلی به یک کارآفرین تبدیل خواهند شد.وی عدم رصد مهارت آموختگانی که موفق به ورود به دنیای کسب و کار شده اند را از مشکلات رسیدگی به وضعیت بیکاران عنوان نمود و اذعان داشت: بکارگیری سیستم های نوین در رصد شاغلین مهارت آموخته پدیده ای نو در برنامه ریزی محسوب می شود. شایان ذکر است آیین انعقاد این تفاهم نامه که در 6 ماده و اعتبار یک ساله منعقد گردید با حضور لطفی نژاد مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، مهدی درخشانی  و میکائیل باقری مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره شرکت تعاونی خدمات پشتیبانی و امور عمومی آرمان شهر مدیا و حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران برگزار شد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید