خانه    نقشه سایت    تلفن 021-26701198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


 مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی خبر داد:

هوای نیمه ابری پایتخت در 22 بهمن

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تهران در 22 بهمن هوایی نیمه ابری خواهد داشت، همچنین در ارتفاعات بارش پراکنده که به تدریج از میزان ابرها کاسته خواهد شد را شاهد خواهیم بود.
احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز سامانه بارشی فعال در شمال شرق کشور موجب بارش پراکنده در بخشهایی از شمال شرق کشور می شود و بتدریج ازکشور خارج می‌شود.

همچنین امروز و فردا در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می‌شود. از اواخر وقت امروز و طی روز پنجشنبه به سبب گذر امواج تراز میانی جو از جنوب کشور، برای برخی مناطق جنوب غرب، مرکز، غرب، جنوب و بتدریج برای مناطقی از جنوب شرق و شرق کشور بارش باران و وزش باد وبرای مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف پیش بینی می‌شود.
به گفته وی، همچنین خلیج فارس طی سه روز آینده و دریای عمان در روز جمعه مواج خواهد بود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره هوای استان تهران اظهار کرد: هوای تهران امروز (چهارشنبه) صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود. بیشترین دمای این روز 6 درجه و کمترین آن منفی یک خواهد بود. همچنین هوای تهران در روز پنج شنبه (22 بهمن ماه) نیمه ابری در ارتفاعات بارش پراکنده بتدریج کاهش ابر پیش بینی می‌شود و بیشترین و کمترین دمای این روز به ترتیب 7 و صفر خواهد بود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
گالری تصاویر

با ما در ارتباط باشید