خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


سردار عبداللهی :

۴۰ پروژه جدید عمرانی توسط قرارگاه خاتم به بهره برداری می رسد

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از اجرای ۴۰ پروژه عمرانی بزرگ و جدید توسط این قرارگاه خبر داد.
سردار عبادالله عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در گفتگو با تسنیم ، درباره برنامه‌های پیش‌روی این قرارگاه برای سال 95 اظهار داشت: امسال که به نام «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» مزین شده است، قرارگاه خاتم الانبیا (ص) بنا دارد بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب و انتظارات ایشان، اقدامات فوری در این راستا انجام دهد.

وی افزود: قرارگاه تصمیم دارد تا 40 پروژه عمرانی دیگر را در فازهای مختلف از جمله در حوزه‌های آب، خطوط ریلی، جاده‌ای و صنعت و معدن اجرا کند بنابراین با همکاری وزارتخانه‌های مربوطه، این پروژه‌ها در یک زمان‌بندی خاص و برنامه دقیق اجرایی شده و در نهایت به بهره‌برداری می‌رسد.فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در ادامه با اشاره به همکاری دولت با این قرارگاه در اجرای پروژه‌های مشترک، خاطرنشان کرد: مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و بر اساس هماهنگی و توافقات انجام شده با دولت، روند خوبی را در اجرای پروژه‌های مشترک شاهدیم.وی از دیدار خود با معاون اول رئیس‌جمهور در هفته گذشته خبرداد و گفت که در این دیدار از دولت خواستیم تا از قرارگاه پشتیبانی کامل صورت گیرد.
سردار عبداللهی درباره طرح برخی شبهات که سپاه را به انحصارگرایی در انجام پروژه‌ها در مقابل بخش خصوصی متهم می‌کنند، گفت: طرح این موضوعات و شبهات از زبان دشمن صورت می‌گیرد. طبیعتاً دشمن وقتی می‌بیند یک مجموعه انقلابی و دلسوز نظام برای مردم خدمت می‌کند، آن مجموعه را هدف قرار می‌دهد.وی ادامه داد: همواره این قرارگاه با بهره‌گیری از پیمانکاران و شرکت‌های بخش خصوصی، پروژه‌ها را پیش برده است. از نظر تجهیزات هم در وضعیت خوبی به سر می‌بریم ضمن آنکه از حیث نیروی انسانی متخصص،کارآمد، جوان و با تجربه، همواره بازوی اجرایی و توانمندی برای همه دولت‌ها بوده‌ایم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید