خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خانپورمطرح کرد:

هدایت مناسب اشتغال موجب تسهیل ورود به اشتغال پایدارمی شود

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران مشاوره و هدایت مناسب اشتغال را موجب تسهیل ورود به بازار کار و اشتغال پایدار عنوان نمود و از مشاوره و هدایت شغلی بیش از ۶۶ هزار نفر ساعت کارآموزان و کارجویان تهرانی در سال گذشته خبر داد.

حمیدرضا خانپور در گفتگو با تسنیم، هدایت هدفمند نیروی انسانی به بازار کار را ابزار مهم فرآیند ایجاد اشتغال دانست و افزود: ورود به دنیای کسب و کار وارد دوره‌ای از فرصتها و چالش‌های بزرگ شده است که نیاز به دانش، مهارت و ویژگیهای خاص دارد و مشاوره و هدایت شغلی می تواند با شناسایی و کشف استعداد و توانایی افراد و فرصت های دستیابی فرد به شغلی که برای او رضایت، موفقیت، سازگاری، انگیزش و پیشرفت را در بر داشته باشد، کمک کند.
وی با اشاره به مشاوره و هدایت شغلی 66 هزار و 385 نفر ساعت در استان تهران، افزود: در 31 مرکز ثابت دولتی سعی بر آن شده است که مشاوره و هدایت شغلی با توجه به استعدادها، امکانات، خصوصیات روانی و جسمی کارآموزان و کارجویان صورت گیرد.
به گفته مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران بیش از 10 هزار نفر ساعت از کارآموزانی که در سال گذشته مهارت های فنی و حرفه ای را فراگرفته اند توسط کارشناسان مشاوره و هدایت شغلی مورد رهگیری اشتغال قرار گرفتند.
 خانپور گفت: مشاوره و هدایت شغلی بر اساس اطلاعات مربوط به مشاغل و اطلاعات مربوط به ویژگیها و استعدادهای فرد صورت می پذیرد تا مشخص گردد تا چه اندازه‌ای شرایط مربوط به یک حرفه با توانایی ها و ویژگیهای فرد مذکور سازگاری دارد و سپس به کارگاه های مراکز دولتی و یا آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد فعال معرفی می گردند

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید