خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


 عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد:

طرح ۲فوریتی ۵۰ نماینده مجلس برای بازنگری در قراردادهای جدید نفتی

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۵۰ نماینده درخواستی را به امضا رساندند که موضوع IPC به‌صورت دوفوریتی در مجلس مورد بررسی و بازنگری قرار گیرد که این درخواست صبح روز چهارشنبه به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می‌شود.
هدایت‌الله خادمی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: عصر دیروز در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای برگزار شد که تعداد زیادی از نمایندگان حضور داشتند.

وی افزود: در این جلسه در خصوص مدل جدید قراردادهای نفتی ایران معروف به IPC صحبت کردیم و در چند نوبت بنده و دکتر ابراهیمی اصل توضیحاتی درباره بخش‌های مختلف این مدل قراردادی و ایرادات ساختاری آن به حضار ارائه دادیم.
عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه "اکثر نمایندگان مجلس در خصوص معایب اجرای چنین مدل قراردادی نیاز به شفاف سازی و ارائه توضیحات جهت آشنایی بیشتر دارند"، گفت: پس از صحبت‌هایی که در جلسه روز گذشته شد، تعداد زیادی از نمایندگان مردم در مجلس با استقبال از برگزاری چنین جلساتی، ابراز تمایل کردند تا بررسی مسائل مربوط به IPC به‌دلیل اهمیت زیاد، در دستور کار مجلس قرار گیرد.
وی ادامه داد: بیش از 50 نماینده درخواستی را به امضا رساندند که موضوع IPC به‌صورت دوفوریتی در مجلس مورد طرح و بررسی قرار گیرد که این درخواست، صبح روز چهارشنبه به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید