خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


 گلکسی نوت ۷ آتش گرفت، سامسونگ فراخوان داد

به دنبال مشاهده مواردی از آتش گرفتن گوشی های جدید گلکسی نوت ۷ شرکت سامسونگ در هنگام شارژ شدن، این شرکت برای ۲.۵ میلیون گوشی فروخته شده فراخوان تعویض صادر کرد.
به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، شرکت سامسونگ الکترونیکس، تمام گوشی های مدل گلکسی نوت 7 تولیدی خود را که در آنها از باتری های قابل اشتعال استفاده شده برای تعویض فراخوانده و فروش این نوع گوشی ها را در 10 بازار جهان متوقف کرده است. این مشکل احتمالا به جایگاه این شرکت در بازار گوشی های تلفن همراه جهان آسیب خواهد زد.
کوه دونگ جین، رئیس بخش تلفن های هوشمند شرکت سامسونگ از اظهارنظر در مورد تعداد گوشی هایی که باید تعویض شوند خودداری کرد اما گفت که سامسونگ تاکنون 2.5 میلیون از این مدل گوشی ها را فروخته است.

کوه روز چمعه در کنفرانسی مطبوعاتی بابت این فراخوان که از جمله بازارهای آمریکا و کره جنوبی را در بر خواهد گرفت،  اظهار تاسف کرد. در مدل های ارائه شده در بازار چین از نوع دیگری باتری استفاده شده و قرار نیست از سوی سامسونگ فراخوانده شوند.
این فراخوان تنها 2 هفته پس از آن صادر می شود که بزرگترین شرکت فروشنده گوشی های هوشمند جهان جدیدترین محصول خود را با صفحه ای بزرگتر و دوربینی با کیفیت بالاتر به بازار عرضه کرده است. اما انتشار گزارش هایی از آتش گرفتن گوشی جدید 885 دلاری سامسونگ در هنگام شارژ شدن، برنامه های این شرکت برای تصاحب بخش بیشتری از بازار را به هم ریخته است.
شرکت سامسونگ قصد دارد نه تنها گوشی های دارای باتری های معیوب را که به مشتریان فروخته شده جایگزین نماید، بلکه گوشی های موجود در انبارهای مراکز توزیع این گوشی ها را نیز تعویض خواهد کرد.
کوه افزود: «من نمی تواند دقیقا بگویم که هزینه این جایگزینی چقدرخ واهد بود، اما این اتفاق قلب مرا به درد آورده و هزینه بالایی خواهد داشت.»
موسسه استرتژی آنالیتیکس اعلام کرد، هزینه های فراخوان و زیان ناشی از عدم فروش گوشی های جدید شرکت سامسونگ موجب کاهش 5 میلیارد دلاری درامد شرکت سامسونگ در سال جاری خواهد شد و میزان حاشیه سود این گوشی ها را به میزان 1.5 درصد کاهش خواهد داد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید