خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اردستان با بیان اینکه بیش از دو هزار و 700 واحد صنفی در شهرستان اردستان وجود دارد، گفت: در حال حاضر بیش از 500 واحد آن به دلایل مختلف تعطیل است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا باقری اظهار کرد: نقش اصناف در بهبود فضای کسب و کار، کارآفرینی، اشتغال و شکوفایی اقتصاد بی بدیل است و امروزه فعالیت اصناف در اقتصاد به‌ عنوان قلب تپنده و جایگاه آن در اداره کشور بر کسی پوشیده نیست.
وی با بیان اینکه در شهرستان اردستان بیش از 2700 واحد صنفی وجود دارد، افزود: در حال حاضر از این تعداد بیش از 500واحد به دلایل مختلف اعم از تغییر شغل، مهاجرت و... تعطیل است.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اردستان تصریح کرد: در راستای افزایش بازرسی و نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی و غیرصنفی این شهرستان طی هفت ماه نخست سال جاری تعداد 2600 واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفت که تعداد 200 فقره پرونده به جهت تخلف و صدور حکم به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است.
باقری با بیان اینکه صدور پروانه کسب در شهرهای زواره و مهاباد از طریق شهرداری ها به صورت دستی انجام می شود، تاکید کرد: این فعالیت سبب تضعیف اتحادیه ها و عدم اجرای قانون نظام صنفی می شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید